Severní Karolína 1863 a občanská válka zuří. Sledujeme životy Melody a Sarah, které se snaží na své farmě přežít během této války. (TV Barrandov)

harfuska

Príbeh by nebol až taký strašný, ale jeho spracovanie sa vôbec nepodarilo. K uveriteľnosti nepomohli ani herecké výkony, a najmä Christina pôsobila dosť nepresvedčivo. ()

Malarkey

Prvních pár vteřin jsem si myslel, že koukám na Květy války s Christianem Balem, než jsem zahlédl vykulenou Christinu Ricci, jak se snaží hrát a přitom ji to film ani nedovolí a tak jenom kulí voči. Pak jsem se rozhodl, že to teda prubnu, protože občas není na škodu vidět nějakou tu sračku. No a samozřejmě film nezklamal. Kdo a pro koho takové filmy točí pro mě navždy bude záhadou… ()

MickeyStuma

Jedná se o jednoduchý romantizující příběh na pozadí občanské války, který svou pojatou jednotvárností padá do naprosté unavující nudnosti. Zpočátku nás tvůrci sice navnadí jakousi válečnou scénou, ale pozor, za celý film je to asi tak všechno. Exteriéry jsou pořád jedny a ty samé. Že by vlivem drasticky nízkého rozpočtu? Jediné co stojí za pozornost jsou kostýmy. Na těch si tvůrci dali opravdu záležet, ale to vůbec nic nezachraňuje. Christina Ricci se sice snaží seč může, jenomže když je tu všechno špatně už od samotného základu, je jí to nakonec stejně houby platné. A tak tedy vznikl naprosto nevýrazný snímek, který nestojí ani za řeč. ()