M.a.t.t.

Sympatická záležitosť, ktorá dieru v svete webseriálov neurobí, ale poteší tým, že nejde v stopách tematicky spriazneného Touchu, naopak prináša úplne nové postavy a inak zameraný dej s väčším dôrazom na akčnú stránku. Síce to na logiku občas zjavne kašle, ale vďaka kvalitnému castingu a výbornej hudbe sa to dá prežiť bez problémov. 70% ()

nash.

Příjemná maličkost, která nadchne kringovskou atmosférou, dokonalými úvodními titulky s příjemně mrazivou hudbou a svižným tempem s vyváženým střídám akce a pátracího povídání. To vše bohužel vyvažuje příliš mnoho rušivých a do očí bijících lapsů v logice příběhu i v jednání všech postav. Plus a mínus se vzájemně vyruší, takže zůstane průměr, který v závěrečných dvou částech drží nad vodou hlavně atmosféra. ()

honajz

Slabé čtyři, a jen proto, že jde o webový seriál, i když vlastně z globálního pohledu je to spíše jakýsi 70minutový pilot rozsekaný do 5 pěti dílů po 10 - 15 minutách. Na druhou stranu by mne takový seriál zajímal, herci byli docela zajímaví (a to se jeden z nich prosadil nyní v seriálu The Blacklist), a podobné záhady a hrátky s metafyzičnem se mi líbí. To, co se mi na Touch nelíbilo, tady naštěstí není - tedy žádné geniální děti a až nesnesitelná a podivná provázanost jednotlivých kroků a prvků. ()

maseer2

seriálová jednohubka, která nemá s Touch krom dvanáctistěnu nic společného.. nenudil jsem se, ale ani jsem se nijak zvlášť nebavil, takže průměr.. ()

JohnCZ

Mnohem zajímavější jak Touch, na který Daybreak velmi volně navazuje. Vlastně mi tak trochu přišlo, že tohle byl směr, kterým se mohly a pravděpodobně i chtěly další série Touch či možná lépe případný spin-off vydat. Škoda, že zůstalo jen u kratičkého webseriálu. Vizuálně je to velmi dobré, hudba klasicky mccrearovsky dunivá (a vlastně docela geniální) a v závěru to oplývá slušnou mystery atmosférou. Je teda docela škoda, že se příběh nestihl pořádně rozvinout a co se provázání s Touch týče, tak zůstalo jen u náznaků. ()

Helo

Po třech dílech hodnotím kladně, akční a povídací pasáže jsou dávkovány a kombinovány ve správném poměru, takže zatím žádný díl nenudil ani na chvíli. A co víc, Bear Mccreary odvedl opět skvělou práci při skládání hudby, takže jsou akční pasáže i řádně napínavé. Možno sledovat zde: http://www.bearmccreary.com/#blog/other/daybreak/ ()

klida

S Touch to má naštěstí společné jen to, že tam jde o dvanáctistěn. Jinak odpadly všechny věci, který mě na zmíněném seriálu vadily, ať už se jedná o náhody nebo protivné děti. Zůstala jen sympatická akce a trošku povídání. Navíc to má dohromady asi hodinu, takže vlastně není ani kdy zívat a akorát to zpříjemní třeba cestu z Pardubic do Prahy. Příjemná čtyřka. PS: Hovor o Teslovi připomněl jiný film, kde o něj dost jde.... ()

RADX1

Je to až k nevíře jak lze odfláknout (především po scenáristické stránce, ale vlastně i té režijní) něco s takovým potenciálem. Některé části jsou opravdu dobré, ale kazí to mnoho nesmyslných detailů, především chování hlavních postav v krizových nebo akčních částech které leckdy těžko pohledat i v těžce béčkových dílkách a to takovým způsobem, že jsem si musel říkat "Co to sakra je?" Hvězdička na víc pro koncepci celého projektu jako takového - více na http://www.daybreak.com ()