A Therapy

Krátkometrážny / Komédia
Francúzsko, 2012, 3 min

Prada sluší každému. Netradiční reklama, ve které až příliš bohatá pacientka přijde na sezení ke svému psychologovi. On si ale více než jejích problémů všímá jejího kožichu. (BajuBaju)

GodComplex

Jestli je na tomhle kousku neco uzasneho, pak hlavne to, jak se totalne minimalisticka 3 minutova reklama na Pradu hrde prezentuje jako "A Roman Polanski Film" a v credits je kolosalni list nejakych 50ti lidi, kteri se na tomhle veledile podileli. Pritom by to s prehledem natocil kdejaky amater, jen by mu v tom nehrala ukecana Helena Bonham Carter a Ben Kingsley, ktery naopak nerekne ani slovo. Tohle trio se k sobe ale krasne hodi svym umeleckym "I don't give a fuck" pristupem. Ono v dobe kdy ma vetsina populace rada zviratka a je IN bojovat za jejich prava natacet reklamu na kozisek mluvi za vse. Takze ve finale vlastne dalsi kontroverzni Polanskiho zarez. 3/10 ()

Marek1991 odpad!

Pomýlená reklama na kožuchy, kabelky a iné oblečenie zo zvieracieho materiálu od komerčnej firmy, neskutočný grc. Tí, čo sa na tomto podieľali, u mňa ako ľudia klesli. Polanski, Bonham Carter, Kingsley, či Desplat ako zástupcovia kapitalizmu, ktorý nehľadí pri ceste za ziskom na nič a ešte k tomu to vo filme upútalo psychológa, ktorý by nás mal usmerniť, no to je zvrátené! ()

Jean_Calid odpad!

Vážně jsi nejsem jistý svým hodnocením, zda mám dát alespoň jednu hvězdu za to, že to natočili jako "neobvyklou" reklamu, nebo to označit jako odpad, protože to natočili a nemá to žádný jiný význam, než propagovat PRADU. Není to vtipné, není to zajímavé, a ani dva známí herci a jeden známý režisér to nezachrání. ()

igi B.

No jestli se svět >módes róbes< neobejde bez reklamy, tak to potom prosím nejraději právě takhle! Předpokládám, že honoráře za tuhle nepodbízivou taškařici tvůrci věnovali na ochranu chlupatejch fialovejch zviřátek... - - - P.S. Pro fandíky malé Helči a velkého Bena k pohle(a)zení zde: http://www.youtube.com/watch?v=bSafTdbkUek - - - P.P.S. Pomístním trápícím se odpadářům bych doporučil uklidňující kožiškovou kůru u nějaké té hebké terapistky t(e)rapičky... ;o] - - - - - (Poprvé viděno 1.10.2013 na Youtube, hodnocení 255., komentář zde hebce devatenáctý - 1.10.2013) ()

Stanislaus

Tříminutová reklama na (zejména) kožich od Prady, ve které se mihnou taková zvučná jména jako Helena Bonham Carter a Ben Kingsley, je sice na první pohled pěkně udělaná, co se interiéru, hudby a kostýmů týká, nicméně tak nějak nic moc nevypovídá (možná jen - "Prada suits everyone."). To už mám raději hudební klip Blue Velvet pro H&M s Lanou Del Rey. ()