Farma

(relácia)

Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiálny text distribútora)

BruceW odpad!

Při shlednutí několika dílů reality show Farma se lze jenom smát. Nechápu důvod, proč bych se měl dívat na partu městských lidí, jak okopávají brambory a staví novou stodolu pro krávy. Všechny postavy jsou samozřejmě vybrány s co možná největším sociálním extrémem, a proto nechybí barbie, šampón, homosexuál či psychopat. Ti všichni přežívají na "autentické" farmě, kde nad nimi pevnou ruku drží přísný Hospodář, kterého nejspíše najmuli v nejbližšímamatérském divadelním kroužku. Bohužel ani jednotlivé zápletky nedávají pocit skutečnosti a režie TV Nova je cítit až příliš. Znovunalezení Terezy Pergnerové k tomu všemu dále jenom ubírá na již tak hrozné kvalitě. ()

Georgee27

Jednou to muselo přijít a musím dát 5hvězdiček totální kravině o ničem, ale co jak je to trapný tak je to vtipný. Sledovat ty lidi a smát se jim. Televize Nova nám přichystala na prázdniny "skvělý pořad" po kterém budeme chtít být všichni farmářem. Máme krásný léto, kde můžeme fandit naším hrdinům, kteří mají odvahu "bojovat" o život v tak "pekelných" podmínkách. Cpěte dál další pořady (kraviny) typu Farma, budeme vám vděčni. Neberte tento komentář ani hvězdičky vážně. Vážně berte, že je to Odpad! ()

kingik odpad!

Nova nemá čím by zaplácla večerní odpadní vysílání a tak sáhla po provařené reality show. Současně nemá na jiného moderátora a tak volí prehistorickou vycpaninu Pergnerovou. Nepotřebuji vidět ani vteřinu z této reality show značky smetiště lůz. Absolutní averze k fetce Pergnerové, která už sebou podivně škube a trhá jen při mluvení. Absták je blbá věc. Kdybych se čistě hypoteticky ocitnul mezi soutěžícími a tahle hrůza ke mně měla jedinou nervozní poznámku, odpálil bych ji jak basebalový míček s mrazivou větou: "Vypadni, ty super krmená píčo do hoven a pak po dobu trvání této otřesné reality show žer výkaly těch, kteří tuhle nemožnost zplodili v chorých hlavách". A pak by mě diskvalifikovali. Pergnerová je nejškaredší, nejnesympatičtější a totál asexuální česká sereblita. Navíc nechápu na co tohle sledovat, když ten, co je u obrazovky nic nevyhraje a nic z toho nemá. Opravdu jedna velká zbytečnost se soutěžícími tak odpornými jak pokálený prkno od hajzlu na toaletách v nádražní restauraci páté cenové. 0% ()

Zagi20

Samotný koncept téhle reality show je docela v pohodě, autory chápu a myslím že se jim celkem podařilo naplnit záměr. Všechno doplnili o sebranku lidí kde si každý najde svého favorita - alkoholička, cholerik, pražák, striptérka, buzerant ... Ale to co překousnout nedokážu je ta dementní kráva co to uvádí, za každou cenu se z toho snaží udělat to největší drámo pod sluncem a pokaždé když promluvím mám rudo před očima, ale bylo by na dlouho tu vypisovat všecky ty její sračky co jí jdou z huby, takže si to odpustím. Farmu beru jako takový emocionální výplach rád se na ni podívám, ale co se týče naší televizní tvorby stojí to za starou papuč. ()

Asmodin

Po různých SuperStar, Miss, Talentmaniích, Hlasu,... je tohle docela osvěžující změna toho stejného lapače prachů. Jak asi vybírají soutěžící? Hajzlí, Slušňák, Vtipálek, Naivka, Správňák, Hezoun (ten je důležitej, při výhře vydělá hodně prachů za SMS zbohatlických slepic), Negativistka a Potížistka, Krasavice... jiné tváře, ale stejné charaktery, tzn. typicky kladní musí porazit ty padouchy a zvítězit, tzn. krásní a kladní hrdinové vždycky zvítěží, tzn. krásným lidem budou vždy naivní lidi cpát prachy, a tzn. naivní lidi pošlou sms Krasavci, ten vyhraje a Show má na proplacení výhry, zaplácnutí nákladů a výplaty štábu. Tákhle se vydělává. ()