Dokonalá búrka

(TV film)
  • Česko Bouře v Seattlu (viac)
všetky plagáty

Rodina bojuje nielen s vlastnou krízou, ale vďaka náhode, keď armáda zostrelí podivný objekt, spôsobí, že budú bojovať aj s radom extrémnych poveternostných javov.
Vedec z NASA, Tom Reynolds, si myslel, že keď sa presťahuje do Seattlu za svojou snúbenicou, námornou poručíčkou Emmou Petersonovou, ich narušený vzťah sa dá do poriadku. Lenže jeho syn Wyatt nedokáže vychádzať so svojou novou nevlastnou sestrou Chloe, Tom sa trápi, že nový rodina nedokáže fungovať. Búrky však nie sú len na domácom fronte, ale doslova aj na oblohe. Vojenské letectvo totiž nad západným pobrežím zostrelí neidentifikovaný objekt, ktorý narazí do Puget Sound. To spôsobí sériu hrozivých meteorologických javov – zemetrasení, búrok a tornád. Extrémne poveternostné javy neustávajú, ale naopak, šíria sa ďalej. A tak nová Reynoldsova rodina musí začať spolupracovať, aby nezachránili iba seba, ale celé mesto, kým nebude neskoro... (TV JOJ)

AsylumFan

Bouře v Seattlu je neuvěřitelné dílo, které šokuje i otrlého milovníka špatných filmů. Ve scénáři se vyskytuje tolik neuvěřitelných nesmyslů, že by Zillerovi v klidu vystačily na tři filmy. Je k nevíře, kolik vědních i technických oborů lze v jediném filmu znásilnit a zavraždit. Scénáři zdatně sekundují šílené výkony účinkujících herců, mezi kterými je suverénně nejhorší Esai Morales. Režisér Jason Bourque balancuje až na samé hraně černého humoru, takže snímek není vhodný pro diváky, kteří se berou příliš vážně. - - - Nejhumornější katastrofický film roku - 90 %. ()

ferri222

globalna katastrofa?skor fantasmagoria,film je vhodny pre fajnsmekrov B-eckovych filmov.jedna rodina zachrani cely svet.reziser (ak sa ho da nazvat reziserom)by si zasluzil ustavnu liecbu.u mna1hviezdicka horko tazko. ()

jprmusic odpad!

Škoda že neexistuje ještě nějaká kategorie nižší než odpad. Blbostí jsem viděl spoustu, ale za tohle by měl jít programový ředitel kanálu Universal Chanel (tam jsem tu zhůvěřilost viděl) do kriminálu.Poouštět tuhle sračku v TV je trestný čin. ()

Ydrosten odpad!

Po tomto filmu, jsem seděl v němém úžasu nad tím, za co všechno se dají doslova vyhodit peníze z okna. Jediné co lze na filmu ocenit, je to, že poskytl finanční injekci hercům, kteří by jinak umřely hlady. ()