USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (viac)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Recenzie používateľa micle21 k tomuto seriálu (60)

Kdo jsi? (2017) (S05E10)

Na začátku jsem měl fakt obavy, že to je fakt Laurel, protože toho oživování už bylo tolik, že už by mě to fakt nepřekvapilo. Ať radši ty postavy na chvíli odjedou (Thea, Roy), protože pak zas tvůrci dostanou absťák a přivádí je zpět. Nicméně celkově to bylo dost slabé, tolikrát jsem nepauzoval už dlouho, vůbec se mi to nechtělo dokoukávat. A kupodivu mě začal bavit návladní, jeho linka může být ještě zajímavá, akorát ho generál může kdykoliv sejmout, takže to možná bude jen divný. Jo a mám tip na |Promethea, Oliver z Earth-2..radši se neptejte :D ()

Druhé šance (2017) (S05E11)

Dinah Drake. Blüdhaven. Co bude následovat dál? Tim Drake? :D Tyjo super díl..Už byly sice ze začátku série lepší díly, ale tady se mi líbilo skoro všecko. Dokonce jsem si i tu bitvu na střeše užil.. A "cameo" Flashe pobavilo. ()

Bratva (2017) (S05E12)

Jsem rád, že je John a Quentin zpátky, jak si udělal pytel z toho chudáka celkem vostrý. Na Dinah už jsem pomalu zapomněl, kdo to je, ale řekl bych, že do týmu zapadne v poho. To spíš ta reportérka je samozřejmě pěkná svině, ale i předtim odhalením mi prostě neseděla. ()

Obavy ze zbraní (2017) (S05E13)

Pro mě slabší díl. Ne, že by se mi nelíbilo více politické prostředí, Oliverovy flashbacky vyměněné za ty Reného (ačkoliv mu ženu a dítě fakt nevěřím a ta smrt byla strašně divná) nebo odsunutí GA na vedlejší kolej (ten měl snad jen jednu scénu). Celkově jsem se spíše nebavil a tyhle výplňkové epizody od hlavní linky mě nikdy extra nebraly, i když tyhle atentáty reflektují reálný svět, což je pro mě Ameriku silné téma, společně s nošením zbraní, takže poselství chápu, ale příště chci zase nějaký nářez, což už pátá série dokázala, že umí. ()

Pojídač hříchů (2017) (S05E14)

No Star City Sirens nic moc, díl s tou co se zamilovala do Arrowa je snad vůbec nejhorší ze všech a Prometheus stále nikde. Sice se o něm furt mluví, furt je šedá eminece za vším, ale že by třeba Oliver řekl kapitánovi místo toho, že bude litovat do konce života (2x), tak mohl říct, že společně chytí toho, kdo za vším stojí. Ten závěrečnej zátah byl dost zvláštní a cliffhanger poměrně očekávatelný. Brzy Oliver zjistí, že naše milá reportérka tak milá není a jistě ani neni tolik zničená z vyhazovu. ()

Ohněm proti ohni (2017) (S05E15)

Tak jsem si to myslel úplně opačně. Původně jsem si říkal, že jeden z nich je Malone a Adrian Vigilante, takže kdo je sakra Vigilante? Tak moc bych byl rád, kdyby to byl někdo neznámý. Jsme ale u 15. dílu, už víme identitu záporáka a je cítit natahování..co bude dál? Oliver odpravil GA hezky ve stylu Temnýho rytíře od Nolana (samozřejmě pro dobro města) a zase Pandora (avatar a milion jiných), popřípadě Helix (Assassins creed). Ty názvy je fakt asi nebaví vymejšlet originálně. ()

Šachmat (2017) (S05E16)

No nevím, nějak mě to špičkování Olivera s Adrienem nebaví, obzvlášť při pomyšlení, že nás čeká ještě tolik dílů. Celkově takový lehký nadprůměr. Za mě spíš 7 než 6... ()

Kapiushon (2017) (S05E17)

Eh, skoro celý díl bez team Arrow? :D Ty flashbacky už mě pěkně štvou, Lungren je jen karikatura sama sebe, už jsem si řikal, díky bohu, že ho zabili, ale co naplat. Ty razantní střihy mezi flashbackama a )nosem Olivera byly dost na sílu, sice jsem rád, že se objevila Oliverova kámoška, ale zase, její smrt na mě po delší době zapůsobila, ale nevim jak jsem tomu mohl i na tu chvilku uvěřit, když jí jen odhodil. ()

Rozpuštěný tým (2017) (S05E18)

První půlka mě iritovala tím, jak pořád přešlapovala na místě, v té druhé jsem si opravdu po dlouhé době užil akci a ten úplný závěr, to bylo maso. Skoro jako kdyby epizodu režírovali dva úplně jiní lidé. Teď už jenom počkat, jestli do posledního dílu vydrží Adrian nebo Anatoly. Btw : opět narážka na Curtisovo manžela? Že by se taky chtěl mstít pod nějakou maskou? :P ()

Nebezpečné kontakty (2017) (S05E19)

Doufám, že od 20. už se bude směřovat do finále a ještě nám to něčím vyrazí dech. Tady na tom bylo zajímavé jen to, kdo je vlastně ten "Snowden." ()

Pod zemí (2017) (S05E20)

Tak to snad ne? Já chápu, že udržet tempo v tak dlouhým seriálu s tolika díly je zatraceně těžké, ale tohle je fakt zoufalost nade vše. Flashback něčeho, co jsme sice prožili, ale sexu Olicity v bunkru nic nevíme? No děs, ať už jde Prometheus někam. PS : Felicity je vážně sexy, když má rozpuštěný vlasy a bez brýlí. ()

Ctěte otce své (2017) (S05E21)

Tyjo, to natahování mě už vůbec nebaví a ještě nejsou titulky, takže z toho tolik nemám, ale možná je to dobře, když se na to nesoustředim na 100%, jelikož scénáristi už tady fakt nevěděli kudy kam. ()

Pohřešovaní (2017) (S05E22)

Ještě to na plnej počet nestačilo, ale návrat tolika postav setsakra potěšil. Malcolm super, ale všimni jsme čekali na NĚJ a snad to bude stát za to! Kdy se vrátí Roy? A kde je Dinah s Renem? Prometheus, ač mě příliš neoslňuje tou jistotou Oliverova odtržení o všech, může ve finále řádně zahejbat s dalším děním v seriálu. Snad mě tentokrát finále bude bavit.. ()

Ostrov Lian Yu (2017) (S05E23)

Mega finále. Slade. A největší cliffhanger v dějinách seriálu..Jsem zvědavej, co bude v traileru na další sérii :-D ()

Následky (2017) (S06E01)

Taková neškodná epizoda na start, ale neohromilo mě to. Škoda Theyi, ta by mi chyběla, ale jinak ten cliffhanger dost obešli..doufam, že nám to nebudou kouskovat přes celou sérii, na ty jednosekundový flashbacky už začínam bejt alergickej :D ()

Pocta (2017) (S06E02)

Žádná pecka, ale ani peklo. Prostor pro zlepšení tam je, pořád čekáme na odhlaení záporáka, jsem zvědav, jakou roli bude mít Vigilante a kdo to vlastně je..a doufam, že Anatolyho bude méně, ten už se u mě vyčerpal ()

Nejbližší příbuzný (2017) (S06E03)

Je vidět dlouhodobě, že příběh přešlapuje na místě a záporákem snad bude ta agentka FBI, ale jinak nemůžu říct porti tomuto dílu ani popel..hodně mě bavil, líbila se mi kamera a choreografie a už jsem si dlouho nevšiml, že by nějaký díl byl tak režijně vydařený. Něco mi říká, že celá série bude tak 60%, ale nyní za 80. ()

Zvrat (2017) (S06E04)

Už aby tu byl Slade...silně to přešlapuje na místě, zápletky nezajímavé. Doufám, že to bude poslední série. Oliver je furt skvělá postava, ale jeho příběh už je vyčerpaný. Spojit všechny seriály v jeden a je tu pecka. ()

Deathstroke se vrací (2017) (S06E05)

Suverénně nejlepší díl řady, samozřejmě kvůli Sladovi a taky bych si hrozně rád dal spin-off na netflixu, jak se o tom mluvilo, protože ta jeho akční scéna byla vyloženě boží. Překvapila mě tentokrát bavila i Canary (dokonce se mi i začla líbit) a konečně rozuzlení s Vigilantem, prostě bomba díl..Kvůli takovýmhle na seriál stále koukám, i když vesměs nadávám. ()

Dodržené sliby (2017) (S06E06)

Maličko slabší než předchozí díl, ale opět jsem se velmi dobře bavil. Zajímalo by mě, jak se Oliver chce vrátit do vedení týmu. Asi by se tvůrci měli zbavit Williama. ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (viac)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)