Arrow - Season 7 (2018) (séria)

Živoucí důkaz (S07E21)

(epizóda)
  • USA Living Proof

Oliver zažije v troskách zřícené budovy okamžik pravdy, ale tým Arrow mu vyrazí na pomoc. Emiko má v rukávu další překvapení. (Netflix)

Caszidy

Vždycky je fajn vidět Colina Donnela při návratu do seriálu, i když tady to nebylo až tak plnohodnotně využité, horší na epizodě bylo už x-té opakování prolézání a prohledávání stále stejných generických továrních hal a papundeklovo polystyrenových sutin a kamenů. Chápu, že seriál má omezený rozpočet a že se nedá pokaždé natáčet v exteriérech (i když ty kanadské lesy z každého druhého seriálu mi už taky lezou pěkně krkem), ale ta lacinost by z toho nemusela až tak křičet. ()

micle21

Tak tenhle díl mě moc nebavil. Myslel bych si, že když se objeví Tommy, že budu mít radost, ale vlastně mi to bylo jedno..:) Vlastně to vylepšilo až když se Oliver dostal zpod obřího betonu a zabili celou skupinu, to by bylo teprv hustý. A Emiko ať už jde pryč, nezajímavá postava, ještě poslední díl :( ()

LachtanShows

Sice mě tolik, jako asi většinu ostatních skalních fanoušků, nezasáhl nevinný návrat Colina Donnella, nějak se ale linka před finálním střetem sourozenců Queenových musela vyplnit. Po delší době mě zas bavily i flashforwardy, obzvláště jejich vyvrcholení, na jehož následky jsem v letošním season finale dost zvědav. Jinak mi stále nejde do hlavy, proč se letos Arrow s Flashem zkrátili o jednu epizodu. Vypadalo to esteticky mnohem lépe, když všechny řady čítaly stejný počet. ()