Laurel už se nedaří skrývat minulé zločiny a uzavře spojenectví s jednou starou známou. Dinah a Felicity se postaví proti sobě. (Netflix)

Caszidy

Epizodní návrat Sary Lance je fajn pomrknutí po dobách, kdy seriál ještě nebyl nesourodou směsí nastavované kaše a příběhově logických lapsů. Sice je tahle epizoda čistě "výplňová", nicméně vyloženě neškodí a dá se přežít, což je samozřejmě i tak zoufale málo, co se kvality týče. Trochu jsem čekal, že Laurel v2.0 autoři využijí k nějaké hrdinské smrti v závěru této řady (když už se jim to nepovedlo při první smrti této postavy - vlastně jsem nikdy pořádně nepochopil, proč Katie Cassidy odcházela, jen aby se v zápětí zase vrátila), ale to po této epizodě očividně padá. ()

LachtanShows

Pro postavu Sarah Lance už prostě není místo, nemůžu si pomoct. A druhá Laurel mě také nikdy nebavila, měli prostě jednu z Oliverových múz po epizodě Eleven Fifty Nine opravdu nechat na věčném odpočinku. Ti dvojníci z různých zemí fungují skvěle ve Flashovi, v ostatních spinoffech bohužel ne. Kdyby ale v tomhle díle nebyla cítit všudypřítomná reklama na feminismus, tak bych si jej jako většinu 7. řady poměrně užil. ()