Tým Arrow se konečně dostane na stopu Dantovi. Laurel se pohádá s Dinah. Oliver zjistí, že Emiko skrývá znepokojivé tajemství. (Netflix)

Caszidy

Uff, tak po příšernosti v podobě předchozí epizody jsme byli tentokrát ušetřeni trapnohumorných flashforwardů, jenže tvůrci nám to vrátili měrou vrchovatou v podobě zprznění samotného prvního dílu celého seriálu prostřednictvím flashbacku s hereckým dřevem zn. Emiko. Tím, že kvůli Emiko ze seriálu vzniká ještě větší bramboračka, než předtím (a to ani předtím to nebyla žádná sláva) scénáristé definitivně potvrzují, že už opravdu neví kudy kam - ano další supertajná, supermýtická skupina superpadouchů v podobě 9th Circle, to nám v seriálu opravdu chybělo. ()

Dave12345678

Epizoda, která je důkazem toho, že i po 155 epizodách seriál neztrácí na kvalitě. Tento seriál potřeboval dalšího hlavního záporáka a Emiko může být skvělá (nebude). Flashbacky s ní byly výborné, dozvěděli jsme se, že věděla o Merlynově plánu sabotovat Queens Gambit. Bojové scény byly úžasné, zradu ze strany Emiko jsem čekal, ale nenapadlo mě, že bude vést Ninth circle :) 94% ()