Rene se snaží podpořit novou misi Green Arrowa. Oliver, který teď pracuje pro městskou policii, objeví nečekanou stopu vedoucí k záhadnému strážci. (Netflix)

Caszidy

Uff, Arrow nikdy nebyl zrovna přehlídkou oscarových hereckých výkonů, nicméně to co předvedl v tomhle díle Stephen Amell a jakým "drsňáckým" způsobem tvůrci představili a zřejmě instruovali herečku pro roli Emiko, tak to je skutečně už příliš silné kafe. ()

Dr_Virus12

Tři slova dokáží vystihnout tuto epizodu: " Kinda little shitty". Tahle dějová linka s emiko se ještě jakžtakž dá unést i když si myslím, že jestli tento seriál pojede ještě několik let, tak se můžeme dozvědět, že třeba Robert Queen nebyl vlastně ani z planety Země :))). Tyhle všechny věci, kterými mění minulost mě už začínají štvát. A co to sakra bylo na konci, jak kopla do té figuríny, a zničila ji? Bere snad mirakuru? wtf prostě. Nejhorší rozhodnutí, které podle mě učinili bylo to, že teď celé město a všichni ví, kdo je Arrow. Tím podle mého celý koncept Arrowa upadá. Druhá nejhorší věc jsou podle mého Future-forwardy, které mě už taky začínají doslova srát. Ze začátku mi to přišlo zajímavé, jak ukazovali staršího Williama a Roye, ale teď už je to spíš aby vyplnili epizody. Jediná věc, která se mi líbila byla byla to, že Argus obnovuje "suicide squad" i když nevím, jak to bude šlapat bez Floyda :/. Říkejte si, co chcete, ale tenhle seriál býval kdysi fakt špička, ale dost upadá. Opravuje sice své chyby, ale pořád to není to, co to bývalo. Bohužel ()

FandaF

Opět úpadek seroše jako prase... Kasting na Emiko zřejmě dělal úplně sfetovaný trotl... Neřeším podobu, ale téhle "náctileté pipi" to fakt nevěřím, žádný sval, přitom kaskadéři předvádějí slušnou atletiku. Nesedí taky v akčních scénách její ženská postava s postavou kaskadéra. Stupid je i její příběh versus schopnosti. A s těmi future-forwardy už mě taky slušně smolí. Tvůrci zřejmě jdou z jednoho kokainového mejdanu do druhého a jen místy dobré části seroše naznačují jejich momentální (bohužel krátkodobou) abstinenci... ()