Oliver, Kara a Barry hledají v Gothamu odpovědi na svoje otázky a přijde jim pomoc, odkud to nečekají. Felicity se podaří proniknout do jiné dimenze. (Netflix)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Batman je jen městská legenda." - "Ty nevěříš, že je skutečný?" - "Není skutečný! Je to legenda vymyšlená policií Gothamu k zastrašování zločinců! Já jsem původní strážce!" Alternativní světy 2: Supergirl, Arrow a Flash v Gotham City, kde se potkají s Batwoman. Tu ztvárnila nehezká a nesympatická Ruby Rose. Nepřitahovala mně ani v kostýmu... A to kočky v latexu většinou žeru ;-) Dále uvidíme část Arkhamu, kde si Arrow a Flash dají po tlamě. Odhalíme zápletku "Vesmíry zkouším, abych našel jeden dost silný, který by se mu postavil. Někdo přichází... Někdo mnohem, mnohem silnější než já." A v závěru jsme zase zmateni, protože je znovu přepsána realita. "Neutečete nikam, kde bych vás nenašel. Je po všem." Pronesl Superman v černém. - 80%. ()

micle21

Je to teda úplně megabordel, ale jakžtakž se na to dobře koukalo. Určitě potěšil Malcolm i Reverse Flash, Batwoman je fajn, ale vyloženě nesnáším Ruby Rose ve všech filmových rolích, takže jen v kostýmu, který se mi dost líbí. A Superman v černém obleku? Když tak do*rali DCEU, tak jim to tady hezky vyfoukli, ale Hoechlin je zas trapnej Superman, tak nikde stoprocentní spokojenost. btw, celkem mě ubíjely ty trapné reference na Batmana, nevim proč nestaví víc na mytologii kolem Batwoman, když už bude mít samostatnej seriál bez Bruce. ()

Lachtaan

Zaručeně propracovanější a obsahově intenzivnější než začátek. Oficiální představení Batwoman jsem čekal velkolepější a popravdě osobně nestojím o její solo seriál. Ruby Rose na mě nevysílá sympatie, kterými by mohla utáhnout hlavní roli v televizní show obdobného ražení jako jsou mí dlouholetí oblíbenci Arrow s Flashem. Nové přepsání reality na konci ale skutečně stojí za to. Tyler Hoechlin znovu totálně skóruje a to je tady jenom na pár mžiků. 8/10. ()

• V této epizodě, která je součástí Arrowerse crossoveru a odehrává se v Gothamu (městě, odkud pochází Batman), při zatýkací scéně Arrowa, Flashe a Supergirl jeden z policistů zažádá o posily na roh ulic Nolanovy a Burtonovy. Je to odkaz na dva režiséry, kteří v průběhu let zfilmovali celovečerní snímky o netopýřím strážci. Christopher Nolan natočil tři filmy o Batmanovi v čele s Christianem Balem, zatímco Tim Burton má na kontě dva snímky, kde si Batmana zahrál Michael Keaton. (Blanch)