Osud Star City visí na vlásku, ale tým Green Arrow má nového spojence. Oliver dožene Diaze k pořádně výbušné akci. (Netflix)

Dave12345678

Tak tohle jsem nečekal. Ve finále byly skvělé akční scény, hlavně ta, kdy Oliver bojoval s Diazem a událo se i několik překvapivých zvratů. Tato epizoda patří rozhodně mezi nejlepší z celého seriálu. 100 % ()

Caszidy

Jako finále šesté série určitě povedené, neboť ta celkově dost kolísala. Bohužel tvůrci nevyužili jedinečnou šanci a neměli dost odvahy seriál tímto ukončit jako celek. Stačilo dotáhnout několik linek ale přitom ponechat hlavní kostru a nápad posledního dílu a skvělé a hlavně důstojné završení celého seriálu by bylo hotové. Jinak závěrečný souboj Olivera s Diazem mi přišel trochu uspěchaný, což je určitě škoda. Příběhová linka Quentina byla završena podle očekávání a jeho konec byl logicky využit k zřejmě definitivnímu přerodu Black Siren. Bohužel Paul Blackthorne bude v seriálu rozhodně chybět, jelikož už v něm vlastně nezůstává žádná aspoň trochu věkově starší postava, což rozmanitosti určitě opět nepřidá. ()