Oliverovi hrozí doživotní trest, ale když se u soudu objeví stará známá a učiní překvapivou výpověď, dojde v procesu k nečekanému obratu. (Netflix)

Caszidy

Všichni máme určitě rádi návraty. A návrat v téhle epizodě musel potěšit snad všechny fanoušky Arrowerse. Jasně, Tommy Merlyn v podání Colina Donnella se vrátil už několikrát, ale tenhle návrat byl rozhodně nejefektnější a za mne rozhodně nejpovedenější a nejsmysluplnější. Jinak co se týče příběhu a děje, tak celá druhá polovina téhle sezóny podle mne působí až nechtěně trapně v té premise, že Dragon ovládá ve Star City úplně všechno. Znázornění, že jsou soudci, nebo jiné úřední osoby města zkorumpovaní/vydíraní se přece dá provést i jinak, než že celý policejní sbor poslouchá Diaze na slovo a ještě to v podstatě prohlašuje na veřejnosti. Tohle se tvůrcům prostě nepodařilo a už to půjde těžko napravit. Naštěstí nám zbývají už jen dvě epizody, které se snad budou soustředit spíše na boj. O tom, jak se postava se superschopnostmi bála x-epizod postavit běžnému člověku, s kterým častokrát očividně byla osamotě v intimních chvílích, kde je druhá postava neozbrojena, ani nemluvě.No nic, prostě Arrowerse, proč se vůbec rozčiluji. Přes to všechno je tahle epizoda solidní a v rámci žánru povedená. ()

Hust3r

Spoilery : Ty kráso, tak to byl nářez! Tommyho bych ihned vrátil do seriálu, ten mě neskutečně bavil. Ale potěšil mě i návrat pana Masky. Tady jsem se bavil po celou dobu jako za starých časů, takže musim dát maximální počet. A šlo to i téměř bez akce. ()

• Název epizody odkazuje ke komiksovému debutu postavy Green Arrowa, který se odehrál v „More Fun Comics č. 73“ v roce 1941. (NiWi)