Oliverův riskantní tah má Anatolyho přesvědčit, aby se obrátil proti Diazovi. Rene se vrací do boje. Dinah a její tým se spojí s Digglem, aby společně porazili Kvadrant. (Netflix)

Caszidy

Vždycky je fajn vidět Davida Nykla v roli Anatolyho. Oliver se tentokrát soustředil na snahu dostat bývalého pakhana zpátky na svou stranu tím, že mu ukáže, že Dragon neuznává něco jako čest. Za to ale Oliver zaplatil vysokou cenu. Tentokrát se tvůrci opravdu snažili a epizoda působila jako kompaktní celek. ()

Dave12345678

Jsem překvapen, že v šesté sérii je tolik výborných po sobě jdoucích epizod. Já jsem prostě zase nadšen. Souboj mezi Diazem a Oliverem byl perfektní, dokonce mi nevadil v této epizodě ani druhý tým. A v další epizodě - Tommy! Nemůžu se dočkat. Co se týká Laurel, doufám, že nakonec bude spolupracovat s Oliverem. Jinak k této epizodě opravdu nemám slov. Hodnotím 92%. ()

Hust3r

Něco mi říká, že Olivera asi úplně nezavřou až zčerná. Taky vám přišlo, že dostává míň a míň prostoru? Bylo by zajímavé, kdyby do, již potvrzené, 7.řady obsadili nového Arrowa. Diaz už mě moc nebaví, snad ty zbylé díly nebudou tak natahované. ()