Tým uspořádá Oliverovi oslavu narozenin. Rene, Dinah a Curtis jsou ale později uneseni lidmi, kteří pracují pro Chase. Následně je unesena i Thea a Quentin. Oliver si uvědomuje, že je potřeba přijmout spolupráci, kterou nabízí Malcolm. Vyjde najevo, že Chase nechal unést i Oliverova syna Williama, aby si pojistil, že ho Oliver nechá pustit na svobodu. Následně jsou uneseni i Felicity a Diggle, ty unese Talia a Liga asasínů. Oliver najímá Nyssu, aby mu pomohla v boji s Chasovými lidmi. Pronásledují letadlo s Chasem a Oliverovi dojde, že míří na ostrov Lian Yu. Po přistání na ostrově Oliver navštíví Sladea a žádá ho o pomoc. (TV Nova)

micle21

Ještě to na plnej počet nestačilo, ale návrat tolika postav setsakra potěšil. Malcolm super, ale všimni jsme čekali na NĚJ a snad to bude stát za to! Kdy se vrátí Roy? A kde je Dinah s Renem? Prometheus, ač mě příliš neoslňuje tou jistotou Oliverova odtržení o všech, může ve finále řádně zahejbat s dalším děním v seriálu. Snad mě tentokrát finále bude bavit.. ()