Když před policejní stanicí někdo pověsí těla dvou zločinců, Oliver si uvědomí, že ve Star City působí nový samozvanec. Tým Arrow se nemůže shodnout, zda by se měli honit za někým, kdo pomáhá udržovat město v bezpečí. Diggle je frustrovaný svou novou situací a Thea se snaží přivést na správnou cestu Lance, který jí sdělí šokující tajemství. Oliver se v retrospektivě utká s Konstantinem Kovarem, aby vzápětí zjistil, že se s ním Bratva dohodla za jeho zády. (TV Nova)

Hust3r

Pátá řada pokračuje v dobrém tempu. Jen je prostě divný, že každá nová postava musí někdo být. Nabíječ Felicity je dle mého Prometheus, novej vigilante je hádejte kdo? :D Když jsme ale u toho nového strážce, tak mi ten pán "lyžařský brejle" docela bavil a ne vždy se stane, aby se nová postava tak povedla. Dolphie slušně najebal Oliverovi, že jsem se vrátil do časů Rockyho a ten závěrečnej zvrat sice už snad nemůže nadchnout, ale doufám, že se v situace v týmu zatim měnit nebude, jelikož jsem si slečínku oblíbil, zvlášť pokud je vyparáděná (i když ta dublerka Black Canary z předchozí série byla lepší). ()