Menší krize v televize !?

Scénky TV pořadů očima satiriků Zdeňka Izera a Marka Dobrodinského. 1. Péčko, 2. Katovna, 3. Boccelli, 4. Recepis, 5. Zprávy, 6. Mlsoty, 7. Pérko. (J.Connor)

hendrich6

Katovna je pro mě neuvěřitelně obrovskej kult, ostatní spíš pokulhává, ale pobavit dokáže taky.Pár věcí bych vynechal, ale vždycky mě to zaručeně pobaví.Doporučuji každýmu, koho Izer vyloženě neirituje, obzvlášť Katovnu! 80% ()

Jello Biafra

Duo Izer a Dobrodinský je zaručená značka. V tomto filmečku parodujú relácie ako "Áčko", Katovna, Dobroty (mlsoty) či receptář. Gagy sú fakt podarené a bránica tu dostáva poriadne zabrať. Hlavne sa obaja tvorcovia neznížia k nejakému primitívnemu humoru, ktorého je dnes v TV plno. ()

gombarix

Poslední opravdu dobrý Izer. Zejména Katovna, "Láska prý" a parodie Wolfové a Novotného jsou luxusní. Místy už se ale trochu opakuje a pointy jsou většinou celkem laciné. Izerova největší síla holt byly imitace. ()

zipoo

Pro tentokrát budu ovce a opravdu se přidám k ostatním, protože Katovna to byl náser. Žádná píčovina jako byla Bartoška se Sepéšim, když nazpívali "smát se a žít jak jelimánci", to byl vrchol. Sem tam se opravdu něco nevyvedlo, ale pořád stačí na parádní 4 stárs. ()

Crash master

Jeden zo starších Izerových produktov, myslím že vôbec posledný ešte s Markom Dobrodinským. Pobavila ma hlavne Zdeňkova paródia Petra Novotného, kde neskutočne presne vystihol jeho pohyby a hlas. ()