Jesse Stone: Bludiště pochybností

(TV film)
  • USA Jesse Stone: Benefit of the Doubt
všetky plagáty
TV spot

Jesse Stone se vrací z nechtěného důchodu poté, co jeho nástupce zemře při explozi svého policejního vozu. Ostatní policisté, se kterými dřív pracoval, jsou pryč. Na vyřešení případu zůstal úplně sám. Šéf se vrací do práce. Šokující dvojnásobná vražda otřese poklidným městem Paradise od základů. Stone je povolán zpátky do akce. Jeho bývalé policejní oddělení je téměř prázdné, a tak mu nezbývá, než spoléhat na svou profesionální intuici a pustit se do pátrání na vlastní pěst. Skvěle napsaný a ještě lépe zahraný detektivní příběh plný záhadných událostí vedoucích k překvapivým odhalením. (HBO Europe)

TV spot

TommyLee

Moje první a zároveň poslední setkání s Jessiem Stonem, tak idiotské dialogy jsem hodně dlouho neslyšel, tempo filmu bylo takové, že jsem na konci myslel, že jsem se díval na pětihodinový film. A konec katastrofa, když už jsem vytrpěl toto "dílo" až do konce, tak bych čekal o poznání lepší konec... z lítosti jedna hvězda. ()

ceskyhonza

nash. tu napsal velmi pěkně a výstižně, co bych mohl podepsat u všech dílů Jesseho. Trefily se mi přímo na "moji parketku", takže došlo dokonce i na knížky pana R. B. Parkera, který mimochodem byl přítel Chandlera - autora další výborné postavy Philla Marlowea, i na sehnání vynikajícího soundtracku Jeffa Veala. Pan Parker bohužel zemřel, ale nekteré knížky vyšly s uvedenou podporou právě Toma Selecka. Moc rád bych proto věřil, že Tom Seleck má práva ještě alespoň na jeden film a také se ho dočkáme. ()

Skuby47

Konečně jsem měla příležitost uvidět i zatím poslední z televizních kriminálek s melancholickým detektivem v podání excelentního Toma Sellecka. Většinou u filmu upřednostňuji příběh, ale zde jsou všechny složky vzácně vyvážené, a to jak působivé kultivované herecké výkony, tak sugestivní kamera i fascinující hudba, která mi ještě dlouho po skončení filmu zněla v uších. Kdyby toho nebylo, byl by možná základní detektivní příběh docela obyčejný. Doufám, že slovíčko „zatím“ poslední, neznamená „úplně“ poslední. Už se moc těším na další osudy Jesse Stona v Paradise. ()

zodiak217

Ak by mi niekto pred časom povedal, že budem takto posadnutý filmami Toma Sellecka, ktoré sú veľmi jednoducho natočené s nezaujímavou kamerou a hereckým obsadením o nevýraznej hudbe a dejovej línii nehovoriac, neveril by som. No Tom Selleck dáva Jesse Stonovi taky nezameniteľný štýl, že ma to jednoducho baví a jeho výroky, mimika, prístup k životu sú jednoducho ikonicke a neprestávaju baviť. Naviac jeho sexuálne prístelky sa pekne obmienaju ako pri Jamesovi Bondovi v rokoch, tak ako sa na správneho zaletnika patrí. ()

Ouwen

Zatím nejlepší vizuál, absolutní bomba. Na závěr se dočkáme nejdelší akční scény za celou sérii, jen škoda že ta přestřelka v lodi byla průměrně natočená s televizním ratingem (žádné průstřely). Selleck je pořád výbornej, případ mi přišel dostatečně zajímavej, vztah se psem dostal větší rozměr a překvapil otevřený konec. Ze začátku solidní exploze. Nějak nemám co bych vytkl, ale myslím si že série nabídla silnější díly. ()

• Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko. (Terva)
  • Pes Reggie se v reálném životě jmenuje Joe. (Terva)