Mlle

Myslím, že jde o velmi dobré zpracování poněkud unylého a nepříliš rozšafného příběhu dvou ztracenců z dělnických slumů amerického středozápadu. Dialogy jsou vtipné, hudební doprovod excelentní. Legendě bylo učiněno zadost rafinovaně příjemným, teatrálním způsobem. Přesto, má-li se filmová podoba alespoň trochu držet reality, nezbytně se dříve či později rozplyne v impotentním nedostatku životní náplně, jež je fatální jak pro skutečný život, tak pro atraktivitu filmového příběhu. ()

erased

Vždy zamrzí, když jsou upoutávky lepší, než výsledné dílo. Pokud tak tomu ještě je u tak vděčného tématu, jakým zločinecko-celebritní dráha Bonnie a Clyde bezpochyby je, zamrzí to dvojnásob. Trojnásob s takto skvěle obsazenou titulní dvojicí a třešničkou s tváří Williama Hurta navrch. Tříhodinovou minisérii totiž vyloženě stahuje ke dnu přihlouplý a k uzoufání nudný scénář a ani do očí bijící levná televizní produkce A&E ničemu nepomáhá. S hodnocením nakonec nejdu níž ani tak kvůli kvalitám celkového počinu, jako kvůli perfektním klipům a trailerům, které si z něj berou to nejlepší. Přesto je to docela hořké zklamání. ()

Morholt

Herecky to v mých očích obstálo, zejména Holliday Grainger byla Bonnie k pohledání. Spokojen jsem i s obrazovým podáním a těch nnemnoho přestřelek mělo solidní úroveň. Jenže celkově mi to přišlo unylé, nevalně odvyprávěné a natahované. Konkrétně vizionářské sekvence mi tu připadaly nepatřičné. Trochu lepší průměr. 55% ()

mata77

Dvojdielny seriál sa snaží o sto-šesť ukázať hneď od začiatku v pútavom svetle. Snažia sa aj sympatickí herci v autentických kostýmoch, s náznakom buranského texaského akcentu, obklopení kulisami z 30-tych rokov 20. storočia, len aby navodili tú správnu atmosféru. Prvý diel na mňa ako žánrovka nepôsobí tým správnym silnejším dojmom, druhý diel ale celkový dojem vylepšil. Obávam sa tiež, že Clydov "šiesty zmysel" dostáva príliš veľa priestoru a pritom nepôsobí veľmi dôverihodne. Ako remake je to skôr priemer, ako seriálová dvoj-hubka stačí. ()

noelcoward73

Již několik let si vedu seznam žádaných filmů a v menší míře tam mám také seriály. Poslední dobou jsem se díval prakticky jen na filmy. Ale nedávno jsem se rozhodl, že po dlouhé době sáhnu i po nějakém seriálu ze seznamu. A zpočátku jsem chtěl zvolit seriály, které mají málo dílů a dají se rychle zhlédnout celé. I kvůli délce jsem zvolil Bonnie & Clyde. Někdy před covidem jsem viděl muzikálové verze v Plzni a v Karlíně. Ale žádné filmové či seriálové zpracování ne (nebo aspoň si to nepamatuju). Tento počin je pro mě lepším průměrem. Myslím, že to bylo zbytečně natahované, bohatě by stačil film s běžnou stopáží 1,5 hod. Ale dobré byly herecké výkony. Například Bonnie (Holliday Grainger) ani Clydea (Emile Hirsch) jsem zatím moc neviděl. Ale myslím si, že notoricky známé zločince, kteří byli jakýmisi celebritami (podobně jako později sériový vrah Ted Bundy), ztvárnili velmi dobře. Z vedlejších rolí se mi nejvíce líbila novinářka P.J. Lane v podání Elizabeth Reaser. Potěšilo mě taky obsazení Sarah Hyland (Blanche Barrow), kterou znám z výborného sitkomu Taková moderní rodinka. Naopak celkem nevýrazný mi přišel Frank Hamer (William Hurt) Zajímavé byly i občasné Clydeovy vize. Dobrý byl také poměrně velký počet mrtvých. Ale scénář mohl být lepší. Na druhou stranu celkové režijní zpracování nebylo úplně špatné. Jen bych uvítal více akce (zejména přepadení bank). ()

• Natáčení probíhalo v Louisianě na místech Donaldsonville, Baton Rouge a Port Allen. (noelcoward73)