Vražedné záhady slečny Fisherové

• Austrália Miss Fisher's Murder Mysteries
Krimi / Dráma / Mysteriózny
Austrália, (2012–2015), 31 h 10 min (Minutáž: 55 min)

Predloha:

Kerry Greenwood (kniha)

Kamera:

Roger Lanser

Essie Davis, Nathan Page, Miriam Margolyes, Anna McGahan, Anthony J. Sharpe, Kate Jenkinson, Bille Brown, Danielle Cormack, Jonny Pasvolsky, Anna Bamford (viac)

Naše dáma vyšetřuje zločin v opuštěných uličkách a jazzových klubech Melbourne na konci 20. let. S pistolí s perleťovou rukojetí a ostrovtipem bojuje proti bezpráví. (Viasat)

Recenzie používateľa emma53 k tomuto seriálu (2)

Vražedné záhady slečny Fisherové (2012)

Vidím to podobně jako hanagi a baštím slečnu Fisherovou s jejími oblečky, kloboučky, sponami ve vlasech, rošťáctvím, které jí čiší z očí a chemií mezi ní a inspektorem. Konečně žádné zelené, modré a jiné filtry, ale normální osvěžující barvičky, trochu připomínající ty Almodovara. Zkrátka je to očko k sežrání..... ()

Série 2 (2013) (S02)

Mám za sebou druhou sérii, kde jsem i já vrněla blahem. Ne, na Oskara to opravdu není, na to jsou jednotlivé díly už trochu jednoduché a nebo se mi to jen zdá, já nevím. Také doporučuji nedávat víc dílů najednou, ale jako anestetikum na nervy, když je potřeba. Pro mě je Jack a Phryne jako zákusek k odpolední kávě, jako sluníčko při zamračeném dni, jako droga pro odlehčení depresivních stavů, balzám na duši a mohla bych pokračovat. Myslím, že Austrálie je mně o něco bližší, kdo by to do nich řekl ? ()