honajz

Jestli je Dudley Puppy hlavním hrdinou, je to celé na hlavu postavené. Ostatně on, jeho šéf a jeho spolupracovnice Kitty, která umí bojová umění, jsou jako policajti pojatí jako pitomci, kdy jim zloději sami běhají do náruče. Takže osobně často víc fandím těm zločincům. Samotný Puppy se pak vždy po celý díl chová jako debil (třeba vyšetřuje případ a po celou tu dobu jezdí na jednokole a u toho žongluje - mně to moc směšné nepřišlo). Ale animace docela ujde, někdy i ten zvláštní humor, ale jak kdy. ()

dogrose odpad!

Tohle je přesně typ seriálu, který může dítě poškodit na zdraví a duševním vývoji. Myslím to zcela vážně. Nehovořím o stupiditě dílů ani o nevkusném výtvarném zpracování. Ale o vizuální a zvukové stránce seriálu, která je velmi agresivní: rychlý sled, rychlá mluva, neustále se měnící obraz a barevné efekty, neustále se měnící hudba a růné zvuky, hluky, ruchy. Nedivím se, že dnešní děti mají poruchy vnímání, nedokážou se soustředit, neudrží pozornost, mají poruchy paměti, jsou roztěkané, neumějí se uklidnit, jsou emočně rozladěné, špatně vyslovují a neumějí se vyjádřit. ()

JesterKruger

Jak to kdo vezme. Ono je to nesmysl. Ale je to tak blbé až je to dobré. No, kdybych to viděl jako úplně malý, tak bych to zbožňoval. Co mě nejvíce vytáčí bylo to, jak hlavní záporáci vždycky informovali hlavní hrdiny co právě provedou. ()