Beck s Paige jdou na rande. Paige vlivem toho přestává být ostražitá a brzy se stává obětí intrik svého kolegy Pavla. Beck se jako Odpadlík rozhodne zkusit ji přesvědčit, aby přešla na jeho stranu. (Adasin)

PKD

Někdy mě v nějakém tv s. zaujme myšlenka, že by 2 postavy (zvláště, když stojí na opačných stranách barikády) měly vytvořiti romantický vztah a toto jest přesně ten případ.;-) Jenže zlí autoři vám předhodí dosud nederezzovanou kost a pak....vám ji vezmou. Grrrrrr!!!!!! Ten jejich pokr. vztah by tento tv s. okořenil přímo, neskutečně. Jsem si tím jist. P.s. totální bžunda je, jak si na zač. Beck stále dokola projíždí záběr na Paige a Tron ho přistihne (Beck, ne to není tak jak to vypadá:), takže to působí, jako by si četl pornočasák, hehehe. A pak si sčísne vlasy a řekne, že od ní sbírá informace a že je to pro dobro povstaní. Načež mu Tron odvětí, tvůj účes vypadá fajn a pak je souboj/tréning.;-) ()

muti

Absolútny vrchol kde idú dvaja nepriatelia na rande, s tým že Paigein obrat je na dosah. Scéna vloženia fake memory je dosť drsná pripomínajúca prvý výsluch Nea agentom Smithom. Neskutočná chémia medzi postavami a tá záverečná scéna keep smiling je proste ako z hororu. ()