VojinRyan

Prvý zárez od Ubisoftu. Miestami je vidieť, že je malý rozpočet, ale filmu to nevadí, lebo trvá iba 25 minút. A to je zlé. Prečo to trvá iba tak krátko. Už teraz sa teším, čo bude ďalej prinášať pre nás herné štúdio Ubisoft, od ktorých očakávam v budúcnosti veľké diela a hlavne celovečerné s plnou minutážou a vyzbrojením. 4* - 85%. ()

Jurgen1488

Ti co jsou pouhými recenzenty filmů tento snímek nedocení, ti co jsou zároveň i hráči, mají na to jiný pohled. Jelikož tento snímek byl prequelem na hru Tom Clancy's Future Soldier. Takže ti co hru znají, tak ví že právě o tom spojení FUTURE SOLDIER to je, jelikož jak snímek, tak i hra ukazují vojenskou jednotku s vyspělou a futuristickou výzbrojí. A takhle by se ten snímek měl hodnotit. Není to čirý film, byť krátkometrážní. Ale je to reklama a i prequel ke hře. Za mě to je povedený snímek, akce, taktika. Zkrátka stejnojmenná hra přenesená do filmu. ()

Ouwen

Na to, že to má laciný look, tak je to fakt pecka. Jsem spokojený po stránce akční, spousta parádních nápadů a herecké obsazení je úplně v pohodě, akce je přehledná a občas nějaká fajn hláška. // Pár detailů bych dotáhl, chybí pokračování, žádný souboj. // Jinak je to fajnovej kraťas, na amatérské podmínky víc než nadprůměrný výkon. Chci celevečerák! 9/10 PS: P90, pojď mi! ()

Raziel_cz

Parádní záležitost! Ubisoft se po Assassin's Creed: Lineage vykašlal na zelené pozadí a do tohohle projektu nacpal víc peněz a sehnal pořádné herce i rekvizity. Čistá akce s pěknou kamerou (nechápu, proč Opaloch natočil Elysium tak strašným způsobem) a nářezovou muzikou. Jediná chyba je, že to nemá aspoň hodinu a půl. ()

manitu33

Je až s podivem, že i "obyčejný" prolog, navíc výrazně časově omezen, předčí kdejaký hollywoodský akčňák. Po 25 minutách jsem si uvědomil, že chci víc, to se mi nestává často. Perfektní akce, zvuk, efekty. Páni režiséři by se měli zamyslet a hlavně inspirovat. PS: nevím proč mi ta chodící potvora lehce připomněla chodící tank ze star wars :D ()

• Jeden ze střelců skupiny Alpha používá osobní automatickou zbraň FN P90. Stejný kousek často používá i Jack O'Neill (Richard Dean Anderson) v seriálu Hvězdná Brána (od r. 1997). Odstřelovač stejné skupiny pak používá samonabíjecí odstřelovací pušku Barrett M82. (Adrai)
  • Natáčanie trvalo iba 19 dní. (drake31)
  • Tvorcovia urobili aj vážne úpravy oceliarne. Chceli dosiahnuť toho, aby vyzerala, že tam stojí storočie, aj keď tomu tak nie je. Lokácia si taktiež prešla odlesňovaním, pretože daná oblasť bola kompletne zarastená. (drake31)