The Professionals

Diskusia

Washa84

Washa84 (hodnotenie, recenzie)

Ouwen

O návratu k Profesionálům se často hovořilo, ale stejně jako Collins tak i Shaw se chtěli časem odprostit od role v Profesionálech, kterou hlavně Shaw nepovažoval ve své filmové a divadelní kariéře za nic extra. Při debatách se snažil vyhnout téma Profesionálové a byl spíše pobouřen dotazy ohledně této části života. Vzhledem k nedávným okolnostem je toto téma stejně již pasé. Bodie byl od dětství můj hrdina, Lewise Collinse jsem zbožňoval :-(

Ouwen

Ouwen (hodnotenie, recenzie)

Je pravda, že Collins a Shaw už nechtějí mít s tim nic společného? Jsem někde četl, že tohle je ten důvod, proč film možná nevznikne.. :X

na príspevok reagoval Washa84

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnotenie, recenzie)

Pokoj chlapci, ved ani nie je iste ci ten film vobec vznikne...spekulovalo sa okolo toho pred casom a odvtedy je ticho, cize v dohladnej dobe nepredpokladam, ze by sa nieco udialo.

stuntmanMIKE

Tak kvalitu predlohy to samozrejme nijak neovplyvní, či už v tomto alebo akomkoľvek inom prípade, ale vzhľadom na to, že vidím, ako to funguje z dlhodobého hľadiska, tak hlavne v tomto prípade som vopred proti, pretože ako som spomínal, tá tématika je až príliš všeobecná, takže sa to bude volať Profesionáli len kvôli slávnemu menu. Inak mňa by ani neprekvapilo, keby sa už Hollywood nevylepšil, čím väčšia blbosť, tým väčší zisk, takže oni takto môžu fungovať stále. A osobne by ma to ani moc netrápilo, už som si zvykol, že ich tvorba nestojí za nič a už som sa tomu aj prispôsobil, aspoň sa môžem viac venovať tým rozumnejším oblastiam sveta, takže s nimi ani moc nepočítam. Lenže aj tak ma štve, že chcú stále ťažiť práve aj tých ostatných. Ako napríklad nedávno som si všimol, že nejaký X-Man sa má odohrávať v Japonsku, takže zase mi nejaká americká fraška bude przniť niečo, čo mám rád. Takže na Hollywood sa nedá nenadávať, aj keby som ich tvorbu už úplne ignoroval.

stuntmanMIKE (hodnotenie, recenzie)

sniper18

to je fakt... akoze v poslednej dobe ma Hollywood neskutocne serie (Taken 2, Die Hard 5). Je neskutocne ako kurvia taketo projekty. Takze ano... je pravda, ze sa ponuka skurvit aj Profesionalov. Kazdopadne stale ocakavam navrat do 90. rokov, kedy tie filmy mali naozaj nejaku umelecku hodnotu. Takto to predsa nemoze ist vecne... musi sa to zakonite odzrkadlit na ziskoch. Takze budem verit. Ale naspet k tym Profesionalom... vidim to tak, ze tento film (pokial vznikne) nebude mat ziadny dosah na ikonu serialu, ktorou bezpochyby bol a je. Ide o to, ze v nom nebudu hrat povodny herci a ide o remake. Tak ako nema novy Conan dosah na Arnieho Conana. V tom pripade nech to vznikne. My za to nic nedame a mozno sa dockame obstojneho akcnaku, ktory nekurvi seriu (ako napr. novy Die Hard) takze cert to ber. Nevidim v tom zasadny problem

na príspevok reagoval sniper18

stuntmanMIKE

Lenže kvôli tématike ten akčný film bude pravdepodobne až príliš moderný, agenti, tajné služby, medzinárodný terorizmus, to všetko ma vo filmoch poslednej doby ani moc nebaví, navyše predpokladám PG-13, takže bez toho mena by som ho aj tak pravdepodobne vynechal. Ale súhlasím, ten seriál je stále výborný, niekedy pred rokom som si ho znovu po niekoľký krát zopakoval a síce niektoré diely ma už moc nebavili, ale celkovo ho považujem za jeden z najlepších seriálov vôbec. A navyše Lewis Collins bol môj prvý akčný hrdina a dodnes má môj veľký rešpekt, veď koľko akčných hercov sa už len môže pochváliť tým, že zvládli prejsť skutočným výcvikom špeciálnej jednotky, takže hlavne jeho nástupca u mňa nemá žiadnu šancu uspieť. Ale skvelí boli aj Doyle a Cowley, takže tam to bude podobne.

na príspevok reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnotenie, recenzie)

sniper18

presne tak... tiez si myslim, ze original serial bol vyborny a stale je konkurencieschopny. Na druhej strane vsak o akcny film viac... a kto vie ? moze prekvapit a nakoniec budeme radi ze sa to natocilo

na príspevok reagoval sniper18

sniper18 (hodnotenie, recenzie)

Toto mi príde ako absolútna zbytočnosť, filmov, v ktorých boli dvaja agenti sú desiatky, takže okrem využitia slávneho mena nevidím jediný rozumný dôvod, na čo robiť remake. Zase to bude len nedôstojný nástupca, ako aj A-Team a navyše v tomto prípade mám originál ešte omnoho radšej, takže prepad bude pravdepodobne ešte väčší.

na príspevok reagoval stuntmanMIKE

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnotenie, recenzie)

Asi tak pred rokom som cital, ze do hlavnych uloh sa zvazovali Jason Statham (Bodie), Clive Owen (Doyle) a Liam Neeson (Cowley)... toto by bola uplna supa, keby to bola pravda.