Poklidný život Edy (O. Slavík) a Růženy (P. Severinová) na rodinné vile je narušen, když se Růženčin syn začne pokoušet postarší pár vystěhovat, aby mohl velký dům prodat. Vše se dozvídá kamarád František (O. Vykypěl), který vymyslí plán, jak chamtivého synka vytrestat. Volné pokračování filmu Pán na inzerát natočil roku 1981 v brněnském studiu Vojtěch Štursa. (Česká televize)

rt12

Dříve než komedie - životní ponaučení o zaslepenosti matek vůči dětem. Nehodnotím zpracování, které taky nebylo špatné, ale motiv, který je bohužel pravdivý. Pouze nevěřím závěrečné omluvě, to se nestává. ()

Rodriguez

Volné pokračování Pán na inzerát. Eda a Růžena žijí společně ve vilce. Syn Růženy chce ale vilu prodat a rodiče přestěhovat do krcálku. Vše se dozvídá František a vymyslí důmyslný plán...jak vyčůrané děti přečůrat. 50% ()

hermiona

O něco dramatičtější než předchozí díl. Klasická bitva o dům, jak se zbavit starých rodičů a získat majetek co nejdřív. Naštěstí méně senilní kamarádi najdou způsob, jak to hamižním dětem překazit. ()

Pitryx

Já jsem si to musel pustit podruhé. Ne že by mne to tak zaujalo, ale abych to pochopil. Nepodařilo se to. Takže pro mne vcelku blbina. Lze jen pochválit herce, ale to je tak asi vše. Podruhé ne. ()