Nativity 2: Danger in the Manger!

• Veľká Británia Nativity 2: The Second Coming (neoficiálny názov)

Pítrs85

School of Rock po anglicku a v čase vánočním, škoda jen, že namísto Jacka Blacka tu je retard, co fakt, ale fakt není vůbec vtipnej. Naopak fanoušci Davida Tennanta mají... druhé Vánoce, páč si ho tu můžou užít rovnou v dvojroli (jen nevím, který z těch dvou byl větší pako). Věřím, že to dokáže jednoho vánočně naladit, když ale já přeci jen nebyl ta úplná cílovka (dětičky... :-/). Přesto tu máme pohodovej snímek s krásnou britskou krajinou a s pár povedenými vtípky. ()

filmmovier

Je to totální šílenost a pan Poppy je absolutně dementní retard. Na druhou stranu Tennant je absolutně dokonalej (a v roli svého úspěšnějšího bratra potom ještě lepší), děcka jsou roztomilá, vtipy (kromě těch, se kterými má cosi společného pan Poppy) docela fungují, finále bylo fajn, krásně to naladilo na Vánoce a koneckonců je Nativity 2 i hvězdně obsazené a je znát, že si to všichni nehorázně užívali. Opět ale (stejně jako u sv. Trajána) platí, že o další díly nemám zájem a pokud se nezblázním, tak ho ani neprojevím. U druhého dílu jsem se ovšem příjemně pobavil a když od toho nebudete čekat zázraky ani umělecký vrchol, nemusíte být zklamaní. Fajn filmek pro celou rodinu, ale opravdu to táhne jen a pouze Tennant a neumím si představit, jak by to fungovalo, kdyby tam byl KDOKOLIV jiný. 55%. ()

Eseter

Nakonec to nebylo vůbec tak strašné, jak jsem myslela. Dětští herci jsou opravdu roztomilí, Jessica Hynes a David Tennant tradičně skvělí. Pokud člověk nemá moc velká očekávání, tak bude spokojen. ()

Kexina

Klasická podprůměrná komedie s tisíckrát ohraným námětem a předvídatelným dějem i koncem. Ale takové komedie se prostě točily, točí a točit budou a upřímně - viděla jsem i mnohem horší, které si navíc hrály na jakýsi "umělecký záměr". Ale aspoň jednu hvězdičku za Tennanta dám. ()