pornogrind

Calvin Reeder mě pobavil svým kraťasem Procedura a neuvěřitelně si mě získal halucinogenním snímkem The Oregonian, kterej je pro běžný diváky v podstatě nekoukatelnej. Nedávno jsem si na The Oregonian vzpomněl a napadlo mě, že bych se mohl kouknout na něco dalšího od Calvina Reedera. Tímto chci poděkovat uživateli KennyKoctar kterej mi k tomuhle filmu dopomohl. Je pravda že The Rambler je pro běžný diváky rozhodně přijatelnější než výše zmiňovaný The Oregonian. Já ovšem v sobě nemůžu skrýt mírný zklamání. Ikdyž jde zase o "haluzovej" film i tak je pouze ve stínu halucinogenního The Oregonian. I přes mírné zklamání uznávám, že Calvin Reeder odvedl dobrou práci a očividně ví co dělá. Jen jeho tvorba nebude tou pravou ořechovou pro běžný diváky. Mě si ale určitě získal a jsem zvědavej s čím přijde příště. ()

George Stobbart

Tajomný chlapík je prepustený z väzenia a má namierené za svojim bratom do Oregonu, no jeho cesta naberá bizarné rozmery a je plná stretnutí s podivnými postavičkami. Počas filmu mi viackrát prichádzal na um "The Oregonian", potom som mrkol na režiséra; že čo doposiaľ natočil a bolo to jasné... Od Oregonca je to ale našťastie o niečo znesiteľnejšie, nejedná sa o prázdny halucinogénny shit a film má dokonca aj určitú kostru. Je to však stále taký zvláštny surreálny trip, no bohužiaľ aj značne zdĺhavý a nezáživný, i keď zlý dojem z neho nemám. ()

Dellamorte

Komédiu a horror by som vynechala a mysteriózny - to beriem ako vtip.Lebo táto vec sa ani len neobtiera o dané žánre. Závisí samozrejme , kto ten- ktorý žáner požiera. Čistič v Clintovom štýle robí svoju robotu a to štýlovo. Finále je vymakané , no len čo to dokázal dopumpovať rozpočet.. Vonia to krvou a prachom, pripomína MX, čiže pod 4 neklesnem,aj keď tie fighty boli zbytočné. Toro Locovi však siaha len po kozačky. ()

MightyHal

Stačí mi dát country hudbu, road trip, surreál a absurdní situace, zajímavý edit a já jsem prakticky naplno spokojený. Rambler mě prostě celou dobu bavil a je jedno že některé výjevy tam jsou jen na efekt. Tenhle film má skvělou atmosféru, sympatické herce, mistrovsky kombinuje žánry a prostě celou dobu baví a vy chcete spolu s Ramblerem zažít ještě více absurdních eskapád. Nezklamalo!!! ()

psy.cho

Reeder sa drží svojej povesti a je to pán bizarnosti. Surreálny roatrip chlapíka čo opúšta väzenie, ktorému sa dejú divné veci počas cesty do Oregonu. The Rambler má viac dialógov ako v The Oregonian a dokonca aj nejaký ten príbeh, ale niektoré psycho prvky si tu nájdeme. Škoda, že ich nebolo ešte viac. ()