Cililing a tajomstvo krídiel

• Česko Zvonilka: Tajemství křídel (viac)

Zvonilka: Tajemství křídel je fantastickým příběhem, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství – Zvonilka má totiž sestru, stejně veselou a hravou Modrovločku. Ta se s ní na oplátku vydává na návštěvu do Zvonilčina domova. Když se o jejich pouti dozví královna Clarion a král Milori, vládci Zimních lesů, varují obě před tím, že už nikdy nesmějí zapovězenou hranici překročit, a vysvětlují jim oběť, kterou sami museli za podobný přestupek podstoupit. Zvonilka a Modrovločka ale nemohou ovlivnit přírodu. Když stroj na výrobu sněhu, který Modrovločka při svém putování po Zvonilčině domově používá, začne ohrožovat strom, jenž je zdrojem kouzelného prášku víl, jsou obě sestry nuceny sjednotit letní a zimní víly a vše napravit dříve, než bude pozdě. (oficiálny text distribútora)

Bezda22

Je to jediná Zvonilka kterou jsem viděl. Takže nevim, jak sou ty ostatní horší nebo lepší. Ale mě se tohle líbilo a líbilo se mi to sakra hodně. Cejtil jsem se jako by mi bylo tak 7 let a bylo to super. Je to takový milý a příjemný. Ale protože neznám ostatní filmy se Zvonilkou tak dám prozatim 4 hvězdy. Vim, že horší rozhodně nedám, ale o lepšim se dá uvažovat vždycky ne? ()

ConanVJ

Tak Zvonilka nezklamala. Je tu nádherný příběh, který nás zavede tentokrát do zimního prostředí, kde žijí zimní víly. Opět je v pohádce spousta momentů, které rozehřejí nejednoho malého, ale i velkého diváka. Celá pohádka je natočená tak, aby si jí děti oblíbili (Je tu kouzelné prostředí, spousta roztomilých zvířátek a hlavně žádné zbytečné násilí) Po technické stránce opět nádhera. Hudební doprovod opět sednul. Pro mě je Tajemství křídel jeden z nejlepších dílů série a určitě nejlepší animák tohoto roku. Za mě jasných 100% :) ()

PetkaW.

Tohle vážně můžu. Líbivý příběh, roztomilá animace, akce, krásná hudba, svět víl okořeněný novým zimním prostředím... co víc si přát? Jsem sice už mimo hlavní kategorii, které je film určen, ale i tak jsem si přišla na své a byla víc než spokojená. Zvonilka zkrátka funguje po všech stránkách a míří na ta pravá místa. Vůbec mi nebude vadit, podívat se na ni víckrát. ()

Jirka_Šč

Příjemné, milé, není to infantilní a je to první film, na který jsme šli CELÁ RODINA !!!!! Zážitek sám o sobě byl, vidět prťata v kině. Za námi seděli dva chlapečci, taky poprvé v kině. Alexandra a Danielka chvíli komunikovaly, ale pak sledovaly až do konce. V průběhu pasáže, kdy je (SPOILER !!!) Zvonilka nesena sovou do Zimních lesů, se Saška sice začala bát, ucpala si uši, otočila se tvářičkou do sedačky a asi pět minut chtěla jít intenzivně pryč, ale nakonec ji to díky bohu přešlo a teď říká, že na to chce jít znova. Při závěrečných titulcích se s jedním chlapečkem honily asi pět minut pod plátnem. Zuzka (aktuálně 14 let) prohlásila, že si asi Danielka (4 roky) najde kluka dřív, než ona. Prostě rodinný film :). ■ P.S. Skonzumovali jsme kýbl pukanců a nikdo nezvracel. ()

• Když Zvonilka poprvé vkročí do Zimolesa, udělá do něj jen krok, takže je jen pár centimetrů za hranicí. V dalším záběru je ale o několik metrů dál. (LindaKola)
  • Keď sú Zvonilka a jej sestra blízko seba, tak im krídielka nesvetielkujú, až keď sa vzájomne priblížia, prípadne dotknú. Ale keď Zvonilka prejde prvýkrát hranicu Zimolesa, tak jej krídielka svietia, aj keď je jej sestra vo väčšej vzdialenosti. (misterz)