Ve městě Jersey se konají přípravy na oslavu Dne nezávislosti. Pláže jsou naplněné k prasknutí a v tu chvíli dojde k prvnímu útoku žraloka. Mladík TC se pokouší s kamarády varovat lidi ve městě. Ví, že hrozí žraločí masakr, ale nikdo ho nebere vážně... Zamilovaný pár se koupe v moři a náhle je napaden a sežrán žraloky. Partička mladíků v čele se svalovcem zvaným TC (někdy též Komplikace) si jde užívat do baru na pláži. Tam se dostanou do křížku s bohatým synkem milionáře Bradfordem, který jim vynadá, že jsou moc hluční. Strhne se rvačka a jeden z party, mladík zvaný JP, začne utíkat. Bohatý synek ho s kamarádem honí. JP uteče do přístavu a skočí do vody. Tam už ho oba pronásledovatelé nechají být, ale po chvilce ho napadne a zabije žralok. TC ho hledá ještě spolu s děvčaty, které nabral v baru. Je mezi nimi i Nooki, se kterou se rozešel, ale stále ji miluje...
TC v přístavu najde jen roztrhanou čepici a myslí si, že ho zabil žralok. Se svou partou se vydá do přístavu a vezme si rachejtle, aby žraloky zabil. V přístavu najde zohavené tělo rybáře, kterého před chvílí také zabil žralok. Když uvidí žraloky, začne po nich házet petardy a jednoho zabije. Poté chce ulovit ostatní žraloky jako pomstu za kamaráda JPho. Než ale vyplují, omylem zapálí loď a ta vybuchne – byla to Bradfordova loď. TC je vyšetřován na policii, kde pracuje jeho otec a ten ho pustí. Vyjde najevo, že žraloci na pláže útočí kvůli vibracím, které způsobují stroje Bradfordova otce, který staví ilegální stavbu. TC a jeho dva kamarádi se pokusí před žraloky obyvatele města varovat, ale nikdo je nebere vážně... (TV Prima)

Godhaj

,,Hej ty, zase děláš tlaky, roštěnko?“ Tenhle film je jako démant mezi všemi žraločími filmy. Konečně někdo vyslyšel mé úpěnlivé prosby a natočil parodickou ulítlou šílenou jízdu, která jde od hlášky ke hlášce. V základě je tenhle film podobný, jako Bayovo Pain and Gain. Trio osvalených hlupáků, kteří jsou tak hloupí, že jim prostě musíte fandit. Dělají ptákoviny, chovají se hloupě, machrují na barbíny a tady hlavně bojují se zákeřnými žraloky, a to ve velkém stylu. Český dabing tomuto stylu padl jako ulitý, sází hlášky jako kulomet a já měl občas pořádné křeče do bránice. Příběh je sice typické žraločí béčko, ale zpracování je vynikající. Kam se na tento skvost hrabou všechny trapné Žralokonáda! ()

MickeyStuma

Studio SyFy překvapilo. Po všech těch hrůzách, které zatím vyprodukovalo, přineslo do filmového světa další žraločí filmík, ale tentokrát takový, jakoby přímo vypadl z projektu GRINDHOUSE. I vizuálně se k tomu přibližuje, jen ještě do dokonalosti chybí ony škrábance a barevné fleky v obrazu. Celé to má zábavnou letargii podpořené nebetyčnými hláškami a patřičnými cákanci krve. Ani pixelový žraloci kupodivu tentokrát moc nevadí. Prostě plují a když zaútočí, tvůrci se vyhnuli detailním záběrům. Že by se poučili po dřívějších katastrofách? Ne, tohle není ekohoror jak by se mohlo zdát. Tohle je prostě zábava. ()

vesper001 odpad!

Ale to bylo roztomilé. Žraloci lítají jako ptáčci, potápějí lodě technikou torpéda a klidně sežerou posádku i s plavidlem (když je hlad…). Taky nemají rádi pouťové atrakce. Proti nim bojuje udatné panoptikum odpudivě steroidních plážodacanů a válečně pomalovaných divoženek na mentální úrovni zfetované mřenky. A bacha, tohle společenstvo kreténů má zbraně, takže ohňostroj je zajištěn. Musela jsem to vidět dvakrát a stejně si nejsem jistá, že se mi to nezdálo. Výrobci prášků na spaní musí tyhle filmy nenávidět. ()

darkrobyk

Osobně mám tyhle ultralevné hororové komedie s pixelovými monstry rád, tentokrát ale nijak nejásám. Postavy jsou extrémně nesympatické, což bych odpustil, pokud by byly kompletně zmasakrovány, to se bohužel nestalo. Krev ano, sem tam uhryznutá končetina taky, pohledy z tlamy žraloka byly vtipné. Na pláži jsem tedy čekal masomlejn...ale nic. I přes kratší stopáž se více žvanilo než jednalo. Ani ty silikonky se moc nepředvedly. Slabší kousek. ()

cariada odpad!

Tak nevím, ale se sci-fi, to nemá nic společného spíš s hodně laciným hororem, který se snaží být jako komedie, či spíš nepovedená parodie. Ty puberťáci vypadají a chovají se jak s žurnálu. Větší dementi už jsem dlouho neviděl. Děj ten tam žádný není a korunu tomu nasadí ta zmalováná blbka co se jí na jachtě zasekne v podlaze bota a ona se pomalu radši utopí než ,aby si rozepnula botu a vyndala nohu, to mu říkám demence prvního stupně. Otravnější film jsem už dlouho neviděl. ()