DW - European Journal

(relácia)
všetky plagáty
Nemecko, 2012, 26 min

Magazín německé veřejnoprávní televize přinášející zajímavé reportáže z celé Evropy. (Tom_Lachtan)

Karlos80 odpad!

Propagandistický, manipulativní a demagogický škvár co se divákovi snaží tlačit do hlav rozkladnou neomarxistickou ideologii multikulti, destruktivní vymoženosti jako politkorektnost, genderismus, buzerantismusm, etc. Merkelovský (EU) lezdoprdelismus nejhlubšího zrna. ()

Marek1991

Hlavný mediálny prúd, povrchné mapovanie udalostí a záležitostí, občas zaváňa účelovosťou a cenzúrou, vlastne ono to nielen zaváňa, ono to myslím aj ten nejaký želaný efekt sa snaží dosiahnuť, no občas situácie nie zle popíšu. Občas svieže, no veľmi by som na dané informácie nedával. ()

Zik2

Evropský žurnál jede „na vlnách eurofanatické ideologie“? Některé žvásty v komentářích jsou opravdu impozantní... ()

Stumbleine odpad!

Extrémně sračkoidní, liberálně-levicová, politicky hyperkorektní, multikulti-sluníčkodní europropaganda evropského středního proudu. Pro tupé sluníčkové eurosvazáky a libtardy z ČSFD jak dělaná, což dokládá i hodnocení😏💩 ()

intheend

Velmi slušnej pořad, který se zaměřuje na zajímavé lidi, podnikatele, příběhy v EU. Ale nebojí se ani témat souvisejících s odvrácenou stranou migrace, poukazování na různé nesmysly, nespravedlnosti a absurdnosti v zemích EU atd. U nás vysílá ČT24 a hodnocení je někde mezi 3-4*, ale vzhledem k tomu, že je to asi jediný pořad tohohle typu u nás, dávám 4*. ()

Peddro odpad!

Především od roku 2015 je to propaganda multikulturní ideologie, kdy jsou v pořadu migranti vykreslováni v pozitivním světle, bez objektivního zhodnocení. Žádní zmínka o neslučitelnosti islámské a neislámské kultury, jak můžeme vidět ve Francii, Spojeném království, Belgii, Švédsku nebo Německu. Kritizují AFD, jako nedemokratickou stranu. Dále se tam objevuje zelená ideologie a podpora pomatených fanatiků, jako je zneužité dítě Gréta. Mnoho hlupáků s jejich ideologií souhlasí nebo tu indoktrinaci nevidí, a proto hodnotí pořad lépe než odpad. Rozhodně spolu se 168 hodin největší odpad na ČT!!!! ()

Thaarm odpad!

Kedykoľvek to zapnem, riešia tam migrantov, gender a podobné záležitosti, ktoré sú dnes v kurze. Občas niečo o ekológii. Všetko z jedného "toho správneho" pohľadu. ()