Dvaja najlepší priatelia z detstva, povrchný sukničkár Steve Dallas a samotársky rojko Ben Baker trpiaci bipolárnou poruchou, sa vydajú na cestu do rodného mesta po tom, čo Benovi zomrel odcudzený otec a zanechal mu veľké dedičstvo. S nečakaným bohatstvom má šokujúce plány nielen svojrázny Ben, ale aj jeho sebecká sestra Terry, ktorá je nespokojná so závetom a Bena chce zbaviť svojprávnosti. Karty však napokon zamieša mladá vdova Angela, ktorá si dobre rozumie nielen s Benom, ale aj s jeho priateľom Stevom. (TV JOJ)

Firebug

Are You Here není komedie a je lepší si to uvědomit ještě před sledováním. Obsazení komediálními herci i trailerem film z nějaké důvodu klame. Přitom se jedná o velmi příjemné civilní indie drama, které je místy lehce úsměvné. S přehledem sděluje, to co chce a zkrátka baví. Je mi skoro až líto, že nemohu jít přes lepší 3*, ale třeba takový The Big Year (který má hodně podobný osud) mě zasáhl o dost více. ()

Xmilden

Nic komediálního jsem v tomhle filmu nenašel. Sice zde hrají Zach a Owen, ovšem jedná se o jakýsi pokus natočit s těmito dvěma drama. Ano pokus, Zach se sice poprvé v životě oholil, nicméně do "příběhu" jsem se nedokázal první hodinu vůbec jakkoliv vpravit a ani později to není o mnoho lepší. Celé je to velmi zvláštně natočeno. Jak vám říkám. Nevím. 35% ()

misterz

Oboch hlavnych hercov mám rád, len čo z toho keď dejová linka je len akýsi blábol, bez šťavy a štipky zaujímavosti? Len si to tu tak plynie a nič z toho. čakal som aspoň humorné situácie, no aj tých je tu len veľmi málo, respektíve nič také, čo by aspoň trochu zdvihlo obočie. Podpriemer. 40/100 ()

IvcaSammet

Na tento film jsem se docela těšila. Hodnocení mě trošku překvapilo, ale přesto jsem o filmu nijak nepochybovala a těšila se dál. Je teda pravda, že pouze komedie to určitě není. Na můj vkus až moc romantiky, jinak dost dobrý film. Zasmála jsem se, občas i hodně, takže rozhodně nesouhlasím s ostatními, že to nemá s komedií nic společného. Celkově se mě film opravdu hodně líbil a ani mi nevadilo, že trval skoro dvě hodiny. Pět hvězdiček ale filmu prostě dát nemůžu, jak už jsem psala, na můj vkus příliš romantiky ... Jako pardon, ale sukničkář, který se "šíleně" zamiluje do nějaké ženské a jeho život se najednou totálně obrátí vzhůru nohama a žádná jiná ženská už ho nezajímá, to je prostě už moc velká americká slaďárna ... I když, ono se s tím v komedii s Owenem vždycky musí počítat ... ()

DEXTER099

Příběh hlavně o postavě i Zachu Galifianakise,který jak tomu u něj i podle jeho vzezření bývá hraje chlápka,který se nemusí s ostatníma lidmi a vydělává na prodeji marihuany a následně zdědí velké peníze po svém otci se ,kterým se nestýká a ,který žije na farmě mezi amišy.Do toho zde hraje postava Owena Wilsona coby jeho kamarád ,který pracuje v TV jako hlasatel počasí a ze Zachem se zná už od základní školy a rádi spolu kouří trávu a polemizují nad životem a sem tam musí Owen zachránit Zacha od jeho bláznivých nápadu.I když jsem se v Zachovi docela viděl ,hlavně v jeho postoji vůči lidem tk nevím,ale úplná komedie to není,ale drama taky takže film působí rozpolceně a tím pádem mě to dvakrát neoslovilo a dávám celkově 50% a tři hvězdy. ()