Mladá novinářka přichází do redakce velkých novin. Jako začátečnice je vykázána do zapomenuté kanceláře, kterou však obývá duch reportéra zavražděného před padesáti lety. Společně se pokusí objasnit okolnosti jeho smrti ovlivňující stále i současnost. Zjistí, že svět záhrobí a svět lidí je spojený více než by se zdálo. (oficiálny text distribútora)

Oskar

Podprůměrná duchařská komedie, která mi bohužel ani nepřišla komediální. Je to škoda, protože film přináší několik nových nápadů na využití duchařské tematiky. ()

Angie91

Duchařské komedie to já ráda :o)... je pravda, že ničím neurazí a ničím nepřekvapí, ale! Je pravda, že posouvá hranice našeho světa do neznámých výšin! ()

mh.mail

50 % - Film zavádí zajímavé (možná i inovativní) prvky do duchařské problematiky (duchové mohou procházet jen materiály, které jsou vyrobeny z kdysi živých věcí, např. dřevem, papírem apod.). Na druhou stranu označení „černá komedie“, jak bylo uvedeno v programu, moc neodpovídá realitě. Člověk se spíš občas lehce pousmál, než že by se od srdce zasmál. Ale dokoukat se to dalo. ()