Při natáčení nebezpečných scén si filmoví producenti nedovolí hazardovat se zdravím hvězd, proto musí nastoupit dubléři. Denním chlebem těchto odvážných mužů a žen jsou krkolomné situace, v nichž jde často o krk. A právě při natáčení jedné takové scény přišel přes všechna zabezpečení o život Greg Wilson, který se zabil pádem z vrtulníku. Jeho bratr Glen přijel Grega nahradit. Je rozhodnut přímo na místě neštěstí na vlastní pěst vypátrat, proč ke tragédii došlo. Gregova smrt však nemá být poslední osudovou událostí. Po stopách oněch zdánlivých neštěstí se pustila i ambiciózní reportérka Parswellová... (oficiálny text distribútora)

tahit

Návraty ke starším filmům mají nostalgické kouzlo. Tohle jsem viděl podruhé, přesto pořád chytlavý, takže určitě fajn večer. ()

majo25

Film obsiahne presne to, čo je aj v jeho českom názve. Ukáže prácu filmového kaskadéra, ktorá je mnohokrát nebezpečná, jeho frajeriny, sem-tam humor a vôbec ľudí, ktorí sa pohybujú v tomto fachu. Viacmenej však iba líže po povrchu, béčkové spracovanie ho nikam ďalej ani nepustí. Ani dramatické scény nie sú ktovieako vychytané. Preto krimi zápletka to aspoň ako-tak ozvláštňuje. Róbert Forster bol na hlavnú rolu výborná voľba. Typické 70-tkové béčko s trochu akcie, od ktorého sa veľa očakávať nedá. ()

Han22

Režisér natáčí laciný brak a na place mu umírá jeden kaskadér za druhým a hlavní hrdina chce zjistit, kdo a proč. Nevím, jestli to bylo nekvalitní kopií, ale přišlo mi, že celý film vypadá příšerně lacině. Navíc je to docela nuda, podpořená nezajímavými herci hrající nezajímavé postavy. Na nějaké napínavé pátrání zapomeňte a rozuzlení? Proč je staré jak lidstvo samo a kdo to je postava, které jsem si v průběhu filmu ani pomalu nevšiml. A policie při třech úmrtích byla kde? 2* za pár povedených kaskadérských kousků včetně finále a za dvě opravdu hnusné smrti (nesnáším pády z výšek). ()

vitekpe

Kdysi pradavno byl v cssr tenhle film oblibenej, zejmena u teenageru-kluku. Samozrejme. :) Z dnesniho pohledu je to podivana spise prumerna, a zachranuje to asi hlavne atraktivni prostredi, ve kterem se toto krimidrama odehrava. Plusem je tez prijemna muzika. P.S.: nepripomina vam trosku ta uvodni scena jinou slavnou uvodni scenu? Aneb chlap vstava, oblika se, z postele ho pozoruje krasna holka, pak startuje svoji motorku a vyjizdi na cestu... :) http://www.csfd.cz/film/10473-harley-davidson-a-marlboro-man. 3+ ()