Zhan Shen

Taiwan, 2004, 21x50 min

Predloha:

Fujumi Sórjó (komiks)

Zíza

Přeloženo. (Dejme tomu, že mě to ještě na začátku bavilo, ale pak z toho bylo tak děsné melodrama, kdy si všichni lízali svá traumata a bolístky, že se to nedalo. Je mi jasné, že se od takového seriálu nedá čekat něco reálně působícího, ale tohle bylo až moc. Postavy se po nějakém čase nedaly vystát a asi při sledování osmého dílu mi došlo, že mi je absolutně jedno, jak postavy dopadnou, že trpí nebo že se smějí. A zrovna u takového seriálu, pokud vám je jedno osud postav, prostě si to neužijete a budete to považovat za největší nudu na světě. Herci se sice snažili, jak se dalo, ale přebít otravnost postav se prostě nepodařilo. Všichni navíc Barbie Hsu považují za krásku a perfektní herečku a já nevím co ještě, ale po pár dílech se mi na ni ani nechtělo koukat. Přišla mi otravná (že by za to mohl charakter její postavy?). No ale co, masochismus ve mně hlásil vydržet, tak jsem to celé zkoukla, ale radost z toho nemám. Přemrštěné, hloupé, zbytečně tragické a uřvané.) ()

Dragoni

Svým pojetím ojedinělý seriál, vyprávějící příběh zneužité dívky, o které téměř nikdo neví, díky její plachosti a tichosti, a chlapce, který i přes svou vizáž drsňáka, oblíbence školy a úspěšného závodníka silničních motorek, který nemá o dívky nouzi, provází víc problémů z minulosti, než kohokoliv jiného. ()

nejtik

Mars Tchaj-wan drama.tento seriál má dosti vy stříbřený scénář. QiLuo jako herečka Barbie Hsu je zatrpklá dívka z univerzity kterou zneužíval nevlastní otec což má za důsledek že nesnáší dotyk ostatních lidi a vyhýbá se lidí kolem sebe až do doby co pozná Ling jako herec Vic Zhou který je drsňák a playboyi s velkou bolestí uvnitř sebe.Nevyrovnal se ze ztráty svého bratra a matky.Ling se začne zajímat o QiLuo a snaží se jí pomoci překonat strach z lidí což netuší že z toho vznikne láska.Ten seriál jsem si užila jak scénář tak i obsazení perfektní ()

Isabella.M

Aj keď zmes drámy, romantiky a záhad nemusí byť niekomu pochuti, podľa mňa výborné výkony. Barbie Hsu ma teda vie rozplakať. Celkovo je dej tak posplietaný z ľudských osudov, že je takmer nemožné niečo predvídať. U mňa z postáv jednoznačne kraľuje Fang Tong Dao. Geniálny blázon, čo ma nikdy neprestane baviť. ()