Film byl inspirován skutečnou událostí.Poté, co Morgan Pierce opustil svou práci v kavárně, začal volat své bývalé kolegyni Casey. Jeho chování se stupňuje...začíná jí pronásledovat, psát dopisy a telefonovat... Casey se obrací na policii s žádostí o pomoc. Jenže policie jí nedokáže pomoci, ne do doby, než Morgan něco provede. Rozrušená Casey se začíná bát o svůj život. Ale když Morgan překročí hranici a začne ubližovat jejím nejbližším, musí Casey najít sílu a zastavit ho... (oficiálny text distribútora)

radys.v

Vážně moc nechápu komentář uživatele misterz. Jasně, chápu, nejedná se o megalomanský film se slavnými herci a kvalitním zpracováním. Ale tak nenávistný komentář, mám pocit, že jsi vůbec nepochopil, co znamená stalking. Není to žádný srandovní přestupek, ale trestný čin. Nehledě na to, že se jedná o skutečný příběh. Lituju všechny ženy, kterým se to někdy přihodilo. ()

misterz

Zbytočný film o tom, ako jeden mentál prenasleduje peknú dievčinku a robí na ňu bu-bu-bu. Jediné čo stojí za zmienku, je samotná dievčinka a jej pekná postavička. A aby toho nebolo málo, na konci má film tendenciu skĺzať k smiešnemu patetizmu. 30/100 ()

SOLOM.

Musím souhlasit s názory, že tohle byla na thriller „podle skutečné události“ vážně docela nuda. Jediné pozitivum tu byly dvě jakžtakž pěkné herečky a dvě atmosférické scény, jinak opravdu šlo jen o dosti vláčnou a nudnou záležitost, která byla korunována hodně chabou kamerou i samotnou režií. Takhle to ale dopadá, když vlivný papínek tahá za nitky „pro blaho svého syna“ až do chvíle, kdy skutečně začne jít o život… ()