Gab vede spořádaný život, má snoubenku a movité rodiče. Naopak Leila pendluje mezi studiem, brigádami a péčí o bratra, což jí neumožňuje žít svůj vlastní život. Střetnutí těchto dvou odlišných světů vyústí v začátek veliké lásky, která však narazí na tvrdou realitu. Nechte se okouzlit láskou a tancem v netradičním podání Romea a Julie v pestrém rytmu hip hopu, rocku a RnB. (oficiálny text distribútora)

MUNRO odpad!

Nejedná se o žánr Komedie-Hudební,ale jde spíše o muzikál.Za úvodní půlhodinku,kterou jsem jakžtakž vydržel sledovat se v podstatě jen zpívá a tančí,což by pro fanouška muzikálů nemuselo být vůbec na závadu,Já ale fanda muzikálů nejsem a rozhodně jsem nečekal,když jsem si film pouštěl,že se bude 90% děje zpívat.Pro někoho možná barvité a efektivní,pro mne bohužel odpad. ()

Johnny.ARN

Akože úplne nezaujímavý film. Žiadna WOW choreografia, kolotočárske pesníčky, veľa negrov a nesympatická ústredná dvojka. Ešte že Cassel je taká sexi a francúzština taká uchu lahodiaca. 1 z 5 ()

claudel

Leïla Bekhti je momentálně v kurzu, takže si klidně může dovolit hrát ve filmu, kde se víc zpívá a tančí, než mluví. A ona povětšinou jen pláče a dělá smutné ksichtíky. Je to v prvé řadě muzikál, pak sladkobolná romantika a v neposlední řadě sociální drama jako by vystřižené z nějakých agitek Parti socialiste. Příběh je stokrát ohraný, tisíckrát viděný, ale asi se něco takového nikdy neomrzí. Si tu n´existais pas v Leilině podání nebylo špatné. ()

Snorlax odpad!

Velebarevný skoromuzikál oslavující multikulturalismus pomocí těch nejotřepanějších klišé. Za takto odfláknutý film by se určitě styděl i Troška. Jenže ani ten si do svých filmů takhle špatné herce nevybírá. ()

• Ve filmu zazní v upraveném podání známá francouzská písnička Si tu n´existais pas, již proslavil Joe Dassin. (claudel)
  • Scéna, v níž se poprvé setkávají Leïla, Gabriel a Alexandra, se odehrává na slavném Pont des Arts, místě proslulém tím, že se na něm scházejí milenci, ale rovněž se na něm tradičně konají čtvrteční pikniky, na něž vyrážejí přátelé, kolegové či partneři na kus řeči a dobrého jídla a pití. (claudel)