Strange Frame

(festivalový názov)
  • USA Strange Frame: Love & Sax
všetky plagáty

Ve 29. století lidská rasa již dávno opustila zničenou Zem. Aby se lidé dokázali vypořádat s nehostinnými podmínkami jiných planet a měsíců, začali se geneticky upravovat. Díky tomu se barva kůže nebo pohlavní orgány staly čistě záležitosti módy. Příběh filmu je zasazen na Ganymed, největší Jupiterův měsíc, kde dvě krásné muzikantky hrají svůj nejlepší koncert v kariéře. Parker, vášnivá saxofonistka, a Naia, rebelantská kytaristka, se za ta léta, co spolu hrají, naučily pohybovat jako jedna. Harmonie, která se vytvářela roky, když bojovaly o své místo v hudebním světě. A právě sláva má rozbít vše, co sdílejí. Tohle je jejich poslední společné vystoupení. (Janko666)

Terva

FUTURE GATE 13.3.2015 - CITÁT - Už žádné dluhy.......... Chvilku mi trvalo, než jsem si zvykl na tu zvláštní animaci, ale pak už jsem byl na tripu. Slyšet saxofon hrát v roce 2830 je něco nádherného. Dvě hlavní dívčí postavy Parker a Naia jsou zamilované do hudby a do sebe. Ten kdo tohle nepřijme si film neužije. Trocha erotiky, hodně hudby, strašně moc alkoholu a nějaký ten fet, to nás doprovází celým příběhem. CITÁT - Sny nemůžou žít ve vákuu............ Finální scéně jsem musel zatleskat, to bylo šíleně dojemné. ()