Epizódy(12)
-
Gotovyje ubivať (S18E01)
-
Večernije novosti (S18E02)
-
Sled volka (S18E03)
-
Pochiščenije něvesty (S18E04)
-
Probužděnije ďjavola (S18E05)
-
Avtoportret chudožnika Arnoldova (S18E06)
-
Nastojaščaja ljubov (S18E07)
-
Božij oduvančik (S18E08)
-
Sezon ochoty (S18E09)
-
Linija smerti (S18E10)
-
Vizit prizraka (S18E11)
-
Zakon stai (S18E12)
Hrajú
Anna Kovalčuk
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Vjačeslav Zacharov
Sovietsky zväz
Igor Nikolajev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Novikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Kseněv
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Stěpan Pivkin
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Svetlana Ščedrina
Sovietsky zväz
Anastasija Stupina
Rusko
Vladimir Postnikov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
David Brodskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Romaňuk
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Zyryanov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Kirill Kapica
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Taťjana Levina
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Šarkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Oleg Flejer
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Ivanov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Kolganov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Maxim Studěnovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kuchyňa (2012) (seriál)