Réžia:
Alexandr BurcevScenár:
Jelena TopilskajaKamera:
Alexandr KornějevHudba:
Jevgenij FjodorovHrajú:
Anna Kovalčuk, Vjačeslav Zacharov, Sergej Baryšev, Alexandr Novikov, Miroslav Malič, Emilija Spivak, Igor Grigorjev, Oleg Almazov, Andrej Šarkov, Igor Nikolajev, Julija Rudina, Larisa Luppian (viac)Epizódy(6)
-
Istinnyje cennosti (S04E01)
-
Operacija "Doktor" (S04E02)
-
Rabota nad ošibkami (S04E03)
-
Pojeděm, krasotka, kataťsja (S04E04)
-
Istorija bolezni (S04E05)
-
Vybor oružija (S04E06)
Hrajú
Anna Kovalčuk
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Vjačeslav Zacharov
Sovietsky zväz
Sergej Baryšev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Novikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Miroslav Malič
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Emilija Spivak
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Grigorjev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oleg Almazov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Šarkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Igor Nikolajev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Julija Rudina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Larisa Luppian
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Zamorev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Helga Filippova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Simonova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Zlata Ilčenko
Rusko
Andrej Averkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Vjačeslav Lavrov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Taťjana Tuzova
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Starkov
Najlepšie seriály:
Kuchyňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)