Diablov advokát

• USA 666 Park Avenue
Dráma / Fantasy / Mysteriózny / Horor / Thriller / Sci-Fi
USA, (2012–2013), 9 h 10 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

David Wilcox

Predloha:

Gabriella Pierce (kniha)

Hudba:

Trevor Morris

Rachael Taylor, Dave Annable, Robert Buckley, Samantha Logan, Mercedes Mason, Erik Palladino, Helena Mattsson, Vanessa Williams, Terry O'Quinn, Lucy Walters (viac)

Mladý pár zo stredozápadu, Jane Van Veen a Henry Martin, prichádzajú do New Yorku pracovať na kariére a snáď aj nájsť lepší život. Obaja sú unesení možnosťou stať sa správcami historickej budovy. Ponuku im dá Gavin Duran, ktorý je spoločne so svojou ženou Olíviou majiteľom domu. Čoskoro je však jasné, že v hre sú úplne iné sily a mladá dvojica to nebude mať ľahké... (TV Markíza)

Lasombra

Pilotní díl nic moc. Není tam strach, napětí, atmosféra ani zajímavý děj. Herci taky nejsou ničím zajímaví a zdá se mi, že dost přehrávají. Nejsympatičtější je pro mě asi domácí "mr.devil" nevím, jestli jen na mě působí jako největší klaďák? Ale postrádá to asi na významu této postavy. Už se těším na AHS 2. sérii. snad mi spraví mou kyselou chuť. ()

Mr.Ripley

Pilot: Tady se někdo snaží rejžovat z popularity American Horror Story s od základů vykradeným Devil's Advocate. Slaboulinké tři hvězdy, avšak potenciál zde je. Především díky kvalitnímu obsazení a charismatu Terryho O'Quinna. Hodnocení pilotu: (slabých) 70% _____ 2.Epizoda - Roztomilá variace na Hitchcocka u mne smazala rozporuplné pocity a spolu s následující části si tento malebný hotel získal veškeré mé sympatie, za což vděčí tvůrci především excelentnímu obsazení! ______ 1. série: "Klesající sledovanosti se nedivím. První polovina série je nápaditá, svižná a především zábavná. Což závěrečná druhá půlka naprosto postrádá. Finálové rozuzlení je spíše trpkým zklamáním, než sladkou tečkou za milou mysteriozní sérií. Hostovačka Whoopi Goldberg potěšila. 65% ()

Loooki

Pilotný diel ma nepresvedčil, ale ďalšie časti už pôsobili lepšie, potom sa to znova dostalo do mŕtveho bodu a nakoniec ABC seriál zrušila [aby som uspokojil svoju potrebu videnia ako to skončí, posledné 3 časti som si pozrel po španielsky, nerozumiem, vidím obrázky trocha chápem], lebo ABC svoj prekliaty slot 22:00 už nemá šancu nikdy vzkriesiť. ()

Heffleyka

Žádný zázrak od toho nečekejte, ale jako oddechovka, proč ne? Pilotní díl mě celkem zaujal a naladil na další sledování. V následujících dílech se sice seriál vyvíjel úplně jinak, než jsem čekala, ale zatím mě to celkem baví, i přesto, že herecké výkony nejsou nijak zvlášť skvělé a Henry (Dave Annable) mi přijde jako neuvěřitelně pitomá postava... P.S. zařazení "horor" je trochu přehnané... ()

Idahou

EDIT: už se to zhoršilo... odebírám * No takhle, při sledování mi dost často přechází mráz po zádech a není to tím, že by to bylo tak špatné. Naopak, je to hodně dobrý seriál, hned od začátku Vám ukáže oč v tomhle seriálu poběží a toho se drží, takže ano, dočkáme se mystifikací, ale nejsou to takové šáhnuté mystifikace nahlodávající celou konstrukci, jako jsme to mohli vidět třeba v seriálu Alcatraz. Pro fanoušky hororů, thrillerů a podobných vřele doporučuji - mějte, ale na vědomí, že stále je to jen seriál ;) ()

• V říjnu roku 2012 na New York City udeřila bouře Sandy, která těžce poškodila ateliéry. (theFtip)
  • Seriál byl natočen namotivy stejnomenného románu od Gabrielly Pierce. (..Lucas..)