Nepříjemnosti se Adnanovi, který pracuje jako hlídač parkoviště, rozhodně nevyhýbají. Vše začíná kamenem, který prolétne oknem jednoho z luxusních aut, a pokračuje Adnanovou nepozorností, kvůli níž je stejné auto dokonale zničeno. Nutnost zaplatit velký dluh se záhy přelije i do rodinných problémů a předsevzetí zajistit synu Burakovi dobrou budoucnost je skoro nesplnitelné. Dokáže se Adnan poprat se osudem? Snová černá komedie ze současného Istanbulu umístí diváka do perspektivy outsidera, z níž je vidět především opačná strana tureckého hlavního města. Filmový debut Therona Pattersona skvěle balancuje mezi humorem a tragikou. (Febiofest)

Jufonka

[Febiofest 2012] Když nad tím tak přemýšlím, není to ani 24 hodin, co jsem film viděla, a přitom už nevím, jak vlastně skončil. Hlavní problém filmu pro mě zřejmě byl ten, že jedna z hlavních postav - mladej kluk - mi byla totálně nesympatická. Měla jsem chuť tomu klukovi dát přes plátno pár fácek. Vím, že to byla jeho role, ale mně byl nesympatickej i fyzicky. První půlka filmu docela dobrá, pak už se to vleklo, nic se nedělo, nějaký věci jsem ani moc nepochopila. Pár vtipnejch míst tam bylo, ale... Prostě klasickej festivalovej snímek, kterejch je nejen na Febiofestu, ale i ve Varech apod. milion. Zajímavé to bylo jen z hlediska sledování turecké kultury - jak Turci žijí, chovají se, vychovávají děti apod. ()