Lila sa práve vrátila do Berlína po tom, čo strávila rok v USA a zisťuje, že všetko sa zmenilo - jej matka sa opäť zamilovala a jej malá sestra je zbláznená do nejakej novej skupiny, o ktorej Lila nemá ani potuchy. Ale aj Lila sa čoskoro zamiluje do chlapca menom Chris. Nevie pri tom, že Chris je práve spevákom Berlin Mitte a najväčším idolom dievčat a aby to tak podľa manažérov aj ostalo, mal by stále vystupovať ako nezadaný. (oficiálny text distribútora)

Sara12116

Jednoduše kýč. Podle hodnocení komentářů jsem očekávala něco víc, každopádně film jsem nedokoukala, vypla jsem v polovině, jelikož jsem byl dost znuděná... Podobné filmy mi nevadí, ovšem toto bylo očividně cílené na teeenegery, kteří nepoznají kvalitu filmu, takže si myslí jak je to romantické a krásné... Dle mého názoru nuda ()

suzanne1997

Po shlédnutí tohoto filmu musím konstatovat, že opravdu stojí za to se na něj podívat, nejdříve jsem si myslela, že to bude jedna z těch rádoby ''blbostí'', ale než jsem se nadála, už jsem se celý film smála a ještě teď mne bolí bránice. Když se podívám na obsah podobných filmů, tenhle se k nim dá zařadit, taky taková obdoba ostatních, ale jedno se mi na nich líbí, vlastně na něm, jde o to, že ona si uvědomí, že by mohla udělat chybu, kterou by musela snášet do konce života. Na tomhle filmu se mi líbí hlavně to, že Lila neví, dokonce ani netuší, kdo Chris ve skutečnosti je, a v tom je to kouzlo, v tom, že musí překonat spoustu překážek, jen proto, aby se k sobě dostali. Děj se moc nedal předvídat, mi stačilo, že jsem stíhala se v něm orientovat, za malé nedostatky, které, no vlastně tenhle film neměl nedostatky, ať vzpomínám, jak vzpomínám, nemůžu si na žádné vzpomenout. Proto vřele doporučuji všem, kteří chtějí příjemně vyplnit čas, trošku se pobavit a na chvíli se dostat do života rockové kapely. ()

Tommassi3

"Kdo to je ??" - "Ségra, byla rok v Americe, tak si myslí, že je důležitá !!" ;) No to mi poser kozy !! Když se chce, tak to prostě jde a dokonce i v Německu může spatřit světlo světa romantické filmové dítko, které nemáte chuť zardousit už pár minut po porodu !! ;) Povinně nezadaný jistě nelze považovat za nikterak inovativní, originální či bezchybný snímek, příběh nelze lépe vystihnout než jako naivní předvídatelný a prvoplánovitě na teenagery cílený kýč jako vystřižený z Brava, ten product placement byl hodně otravný, na němž mohou ujíždět snad jen ty hysterické nedospělé nanynky, ale když dojde na správnou konstelaci hvězd a sejde se nadprůměrný režisér Marc Rothermund, od něhož by tohle po Sophii Scholl čekal asi málokdo, nesmírně hravý a ceněný hudebník Gerd Baumann, který si tímhle sountrackem u mě osobně hrozně šplhnul, a maximálně sympatické herecké obsazení v čele s Kostjou Ullmanem a sladkou Annou Fischer, pak mu všechny nedostatky včetně té učebnicové šablonovitosti odpustíte !! Je fakt, že mě Lila, oceňuji, že nejde o žádnou bulimičku, často dost rozčilovala, chovala se totiž většinou jako to velké přežvýkavé zvíře se zvoncem na krku a obrovským vemenem, většinou dělala přesný opak toho, co sama chtěla, ale to už tak děvčata (nejen) jejího věku dělají, nejen u nás, ale jak vidno tak i u našich západních sousedů, a její kámoška s obličejem Niny Gummich prostě vypadá jako Sandra Pogodová před patnácti lety, ale jinak jde o nadprůměrně povedenou žánrovku, které neschází ani vtip, ani spousta slušných hlášek !! Prostě klasická neuvěřitelně roztomilá romantika pro malý holky !! Jo, tak jsem asi malá holka..;) ()

demovka

Je vám tak od 13cti do 22ceti, máte těžkou hlavu z kluků, kteří se vám líbí. Oni nevědí, že existujete, nebo vědí, ale spíš posléze zjistíte, že vás využívali, než vás chtěli. Tenhle film je splnění vašich snů. Kdo by se nadál, že je vám tak 17 a kluk vašich snů vás obejme a je ochoten kvůli vám riskovat svoje kamarády a koníčka, ze kterého právě začíná těžit do budoucnosti. Díky hlavním představitelům to vyznělo opravdově. Anna Fischer je roztomilá a hraje zamilovanou docela slušně. Kostja je ještě o třídu lepší, já mu to vše věřím. Stejně tak dobře se mi jeví mladší sestra, hraná Amber Bongard. Ta scéna s povlečením a oblepeným pokojem je dokonalá. Až jsem zalapala po dechu, kdo měl ten úžasný nápad. Je zajímavé, že nic takového, nic podobného ještě nebylo k vidění. Slabší herecky se mi zdá akorát maminka obou holek, ale asi je těžké zahrát kladnou postavu bez možnosti dramatických momentů. Film funguje dobře, i když je předvídatelný. Proč? Není hollywoodský a hlavně je vtipný celou dobu. Já se smála nahlas, i když na telecí léta jen vzpomínám jako na kdysi dávnou dobu. Kdy se mi to naposledy stalo při americkém romantické komedii………..A zapomněla jsem na toho bodyguarda..........dokonalý!! A přitom se nehýbal a nemluvil. ()

Jara.Cimrman.jr

"Ty vedle mě můžeš spát, i když chrápu?" Ti dva si prostě byli souzeni, ale moje sympatie si nezískali. Určitě je to proto, že mě nezajímají umělé superstar s čerstvě rašícími knírky, ani chrápající náctileté zmatkařky a vlastně ani nemám rád špagety s džemem. Přesto bych jako už tradičně chtěl na německé romanci najít něco pozitivního, ale v tomto případě to není snadné. Snad tedy bubenice z Berlin Mitte stála za hřích a pak už mě nadchlo jen zpívání s německými důchodci při vyhlídkové plavbě. ()