Úspěšný obhájce Tony Lord se téměř po třiceti letech vrací do rodného města obhajovat kamaráda Sama, který je obviněný z vraždy mladé dívky. Tony byl kdysi v podobné situaci, když ho nařkli z vraždy jeho přítelkyně. Nejdříve Samovi věří, že je nevinný, a podaří se mu ho obhájit. Po soudu se však dozví šokující informaci. Sam nejenže byl vrahem oné dívky, ale kdysi také zabil jeho přítelkyni. (oficiálny text distribútora)

dogma97

Solidně (možná až příliš konvenčně) natočené kriminálně-soudní drama na jedno použití, s poněkud hloupým závěrem. 50% ()

Tommassi3

"Udělal jste to ?? Zabil jste jí ??" - "A co kdybych vám místo odpovědi rovnou tady rozbil držku ??" Musím se přiznat, že nebýt zdejšího obsahu s naprosto fatálním spoilerem, který bohužel naprosto bez varování a necitlivě vyzrazuje zdařilou pointu celého příběhu převážně ze soudní síně, asi bych si film dokázal užít víc, ale i tak se jedná o vůbec ne špatný snímek okleštěný o obligátní policejní práci s ještě slušnějším Dermontem Mulroneyem, v hlavní roli úspěšného a zdatného právníka, který se vrací do rodného města pomoci svému nejlepšímu příteli z dětství !! Tolik výčet kladů, protože ačkoliv mě nejvíce uráží nesmyslný český název filmu, zamrzí do posledních chvil trestuhodně nevyužitá Anne Heche a zejména nepovedené a herecky zpackané flashbacky.. ()

Nikol10

Na TV film velmi slušné. Dermont Mulroney se do role skvěle hodil. Ještěže jsem si o filmu nic nepřečetla a viděla ho spíše náhodou, poněvadž zdejší distributor asi moc rozumu nepobral. Každopádně odhalit pointu už v průběhu filmu není pro zkušenějšího diváka nijak extra náročné. Ale i tak se jedná o film, který dokáže zaujmout. Lepší tři hvězdičky. ()