Ivan Mládek: Jožin z bažin a další největší hity

všetky plagáty

Co všechno máte šanci na DVD vidět a poslechnout si?
Obsah:
23. Sláva, nazdar výletu
24. Rožnovské hodiny
25. Dáša jedla cukroví
26. Jez
27. Přechod Svratky suchou nohou (Pohádka o Červené Karkulce, Přechod Svratky suchou nohou, Brno je zlatá loď)
28. Jez (PinokKio)

MM_Ramone

Titul "Ivan Mládek: Jožin z bažin a další největší hity" obsahuje audio-vizuálne záznamy ku skladbám: 01. Zkratky, 02. Indián, 03. Pohádka o Sněhurce, písnička Švadlenka Madlenka, 04. Ztratil jsem sako, 05. Praha - Prčice, 06. Kráva v mlékárně, 07. Dáša Nováková, 08. Liška podšitá, 09. Koukejte vycouvat, 10. Medvědi nevědi, 11. Linda, 12. Hlásná Třebáň, 13. Dívka s dolíčky, 14. Černá hodinka, 15. 14 kubíků, 16. Punkva, 17. Prachovské skály, 18. My máme chaloupku v Blatné, 19. Jožin z bažin, 20. Psohlavci, 21. Neopatrný křeček, 22. Zmalovaná, 23. Sláva, nazdar výletu, 24. Rožnovské hodiny, 25. Dáša jedla cukroví, 26. Jez, 27. Přechod Svratky suchou nohou, 28. Jez. Je to kolekcia, ktorá určite poteší všetkých fanúšikov tohto svojrázneho českého speváka. **** ()

PinokKio

Písničky Ivana Mládka mne provázely celé dětství. Bohužel jeho notně poškrábané a ohrané LP desky, které jsem vždycky našel o vánocích pod stromečkem, jsou nejspíš v nějakém vinylovém nebi, ale tohle DVD se záznamy jeho televizních vystoupení mne opět vrátilo do těch let, kdy to pro mne byl pan zpěvák : ) ()

SOLOM.

Jedno z těch „hudebních – scénkových“ DVD, kterých se u staříků (pardon rodičů) válí spousta. Oni tak nějak vždycky měli (mají) rádi Ivana Mládka a jeho písničky, no a i já sám si některé rád poslechnu, přednost však dávám spíše jeho hraným scénkám s tou jeho povedenou partičkou. Tahle výběrovka mi dneska zpestřila propršené sváteční odpoledne… ()

Tryskomyš

Mně také provázely tyto písničky dětstvím, protože je poslouchal můj táta. A od té doby jsem také Ivanova fanynka. Troufám si tvrdit, že Jožina z bažin zná opravdu každý. ()

D.Moore

Bezvadný výběr, k němuž se podtitul "největší hity" hodí stoprocentně. DVD obsahuje to nejlepší z televizního Mládka (samozřejmě z ČST, případně ČT, na N@VU nedošlo), prakticky všechna nezapomenutelná vystoupení doprovázená neodolatelně praštěnými videoklipy, rvačkami Ivo Pešáka a Ladislava Gerendáše, mluveným slovem v podobě Přechodu Svratky suchou nohou... Osmdesát minut jsem si nevydechl a smál jsem se od začátku do konce. ()