Přímý přenos každoročního udílení cen Herecké asociace za mimořádné jevištní výkony uplynulého roku z Národního divadla. Večerem provází Antonín Procházka. (oficiálny text distribútora)

Agatha

Jednoznačně nejlepším předáváním "čehokoliv" během roku jsou Thálie! Žádné zbytečné prodlevy, reklamy, trapná playbacková vystoupení atd. Rychle, svižně, výstižně, s lehkým vtipem Antonína Procházka a hlavně vkusně a decentně. Tak by se dala shrnout každoroční Thálie, u které jsem se zatím nikdy nenudil. V posledních letech se mi ale moc nezamlouvá způsob jakým jsou uváděny nominace a především, že všichni, kteří cenu teprve dostanou, už sedí na jevišti a moment překvapení u jen trochu pozornějšího diváka je tudíž pramalý. ()

Paity

Je to samozřejmě kultivované a takové by to i mělo zůstat, ale přece jen určitý progres bych si u těchto cen přál. Snad se jednou dočkám. ()

pouler

Ano hodnotím již v polovině pořadu ale nelze nesrovnat s Českým lvem, kterého jsem protrpěl a já jistě nechci trpět v sobotu večer u televize. U Thalií odpočívám, rok co rok, budu si to pamatovat. ()