Charlie se setkává s Lori a znovu ji zve na rande. Kvůli tomu ale musí pozastavit dohodu, kterou má s Kate. Kate se snaží dělat, že jí to nevadí, ale ve skutečnosti na Lori žárlí. Proto si vyráží s Jen, kterou nemá ráda, aby to Charliemu oplatila. Problém ale je, že muži o ni najednou nemají zájem. Když se jednoho z nich zeptá proč, dozvídá se, že je sice sexy, ale vysílá vibrace, které ostatním sdělují, že je zadaná. I přes to si ale jednoho z nich Kate bere domů, aby si uvědomila, že nechce nikoho jiného, než Charlieho. Lori je šílená a příšerná v posteli. Charlie zjišťuje, že sex s ní stojí za něco jen v případě, že je rozčílená. To se mu ale nelíbí a myslí si, že Lori potřebuje psychiatra. Nakonec se rozcházejí. Lacey touží po bohaté příteli. Patrick, Ed a Nolan se společně vsadí, že jí někoho najdou. Sázku vyhrává Patrick, ale ukazuje se, že boháč, kterého Lacey našel, je homosexuál. Lacey to chce zkusit s dalším kandidátem, kterého našel Ed, ale ten už je pasé. (TV Prima)

Loki_Six

"I'm sick of guys misrepresenting themselves as rich. It's so superficial. But instead of getting stuck in anger, I registered on richguysonlyforsure.com. It's a website for women who want to date rich guys only. For sure." ()