Star Raiders: The Adventures of Saber Raine

• USA Rouge Space: The Adventures of Saber Raine (neoficiálny názov)

Saber Raine (Casper Van Dien) je neohrožený dobrodruh, který se svou lodí brázdí nekonečný vesmír a nechá se najímat na jakkoliv nebezpečnou práci, pokud za ni dostane dostatečně zaplaceno. Momentálně se musí v doprovodu skupiny vojáků vydat zachránit uneseného prince a princeznu. Jenže to, jak se zdá, bude jenom začátek jeho problémů... (topr harley)

Wacoslav1

Nejlepší je na tom ten obal co vypadá jako dokonalá parodie na Star Wars, ale tím to končí... Jenom křeč a levná neschopnost. Hvězda z úcty k pár pokusům o starý dobrý trash.10% ()

kaylin

Při pohledu na plakát jsem doufal, že by to mohlo být celkem cool béčko, které bude akční a zábavné. Akční to je, trochu, zábavné to ale moc není. Škoda, že se tvůrci trochu neuvolní, jinak by výsledek nebyl tak křečovitý. Musím ale vyzdvihnout masky, které jsou velmi povedené a docela výrazně nad vším ční. ()

Lacike

Pokial podla plagatu ocakavate, rovnako ako nestastnik Wacoslav1, ze to bude trash v style Flash Gordona, tak ste na omyle. Stylom to skôr pripomina televizne sci-fi typu Star Trek alebo Andromeda. Film evidentne vznikal na kolene za par drobnych pod jeden mega. Takze sa to odohrava v par kulisach, obcas sa herci prebehnu po najblizsom lesiku a sceny z vesmiru maju lacne CGI. Cize klasika aka sa deje prave aj v spominanych sci-fi serialoch, ktore mam rad a preto mi lacny vizual nevadil ani v tomto filme. Prave naopak. Produkcne moznosti su vyuzite na maximum a technicka stranka je kompetentna. Napriklad masky mimozemstanov su spickove. Technicku stranku ma reziser v ruke, dobre su aj herecke vykony. Nikto z nich neúôsobi amatersky. Najväcsi problem je v podani pribehu, ktory pôsobi strasne staticky a nudne. Pribeh je jednoduchy, ale cely cas cakate kedy sa rozbehne a az do konca sa to nestane. Je to proste pekne vyzerajuca nuda. Pritom jednoduchy pribeh o zachrane princeznej je dobry, ale filmu citelne chyba nadhlad a pokusy o humor. Takze vysledok rozhodne nie je tragedia jak nieco od Asylum, ale ani nic co by som odporucil. A to ani fanusikom lacnych sci-fi serialov. P.S. Cynthia Rothrock sa tam mihne ako hologram pri jednom rozhovore. 4/10. ()