Rominator

Jaden Miller (Kent Moran), chudý kluk z Bronxu, se snaží pomoci matce (S. Epatha Merkerson), aby neztratili střechu nad hlavou. Bývalý boxerský trenér Duane Taylor (Michael Clarke Duncan) vidí v Millerovi potenciál a ujme se ho... The Challenger nemá převratný příběh, záběrům z ringu chybí nápaditost a zajímavější choreografie. Kvůli Duncanovi nelituji, že jsem snímek viděl. Michael Clarke Duncan pouze nehrál, ale byl také výkonným producentem. Už navždy tady bude chybět jeho široký úsměv a hluboký hlas. IN LOVING MEMORY OF MICHAEL CLARKE DUNCAN 1957-2012 ()

kaylin

Filmy o boxerech mám prostě rád, co si budu nalhávat. Mají něco do sebe. Tenhle je takový "Rocky" po čtyřiceti letech a nepřináší toho moc nového, ale stejně je ten příběh prostě dobrý a mě i trochu dojímal. Jo, a nabudu lhát ani v tomhle - nejvíce mě dojímal Michael Clarke Duncan, který více jak tři roky po smrti ukazuje, že umřel příliš mladý a že byl výborným hercem. ()

Morholt

Jestli se dá o nějakém filmu říct, že je to předvídatelná rutina, tak je to tohle. Zkrátka jen další z příběhů o outsiderovi, který se vyšplhal až na vrchol. Ale i tak to má něco do sebe. Samotný hlavní hrdina je sice poněkud nevýrazný, ale přesto se dá označit za sympaťáka a neměl jsme problém mu držet palce. Choreografie boxerských mačů je sice taková nijaká, nicméně závěrečný souboj nějakou emoci vzbudit dokáže. Každopádně největší devízou je asi fakt, že se jedná Duncanovo rozloučení, což, i když je to smutné, dodává filmu spoustu bodů navíc. 60% ()