Po svém

(TV film)
  • USA His Way
všetky plagáty

Legendární filmový producent a manažer Jerry Weintraub pro tento dokument z dílny HBO vystupuje ze zákulisí a stává se objektem zájmu. Film vypráví o úctyhodné padesátileté kariéře jednoho z nejúspěšnějších podnikatelů v Holywoodu. Vytrvalý. Klikař. Lišácký. Odvážný. Jerry Weintraub posbíral za svůj profesní život mnoho přívlastků. Není divu, když se řadí mezi nejdéle působící hollywoodské producenty a nejvlivnější manažery talentů ve filmovém průmyslu. Dostal se až na vrchol, ovšem během této padesátileté cesty zažil mnoho vzestupů i pádů svého okolí i svých vlastních. V tomto hvězdném celovečerním dokumentárním filmu uvidíte působivé historky z jeho života, jeho lásky i jeho živobytí. Jerryho Weintrauba jen tak něco nezastaví. (HBO Europe)

Tirion

Pěkně provedený "dokument" ze života veleúspěšného producenta Jerryho Weintrauba, kterému prošli mezi prsty snad všichni co v Hollywoodu něco znamenají. Dozvíte se množství docela zábavných historek ale rozhodně nic převratného. Je to vlastně spíš taková pocta tomuhle miliardáři, který si ale dle snímku prachy tvrdě vydřel. Nicméně za shlédnutí to rozhodně stojí. ()

Enšpígl

Jsem rád, že jsem měl možnost vidět tento dokument o slavným filmovým producentovi Jerry Weintraubovi. Koukal jsem na to opravdu s plnou pozorností, protože člověku to přijde až jako pohádka, ale je vidět, že krom pracovisti a nápadů je potřeba i hodně velký porce drzosti viz akce "Elvis". Daleko víc než vzestup na vrchol považuju sestup a následný další výstup na vrchol, takhle se taví ocel. Zajímavý je i jeho vztah se svou ženou i když její reakci na nevěru považuju ryze za ženskou "šukej si s kým chceš, ale dej mně na učet mega". Hrozně sympaticky na mně v dokumentu působila Ellen, která se mně v minulosti dost líbila a už mně nějak sešla z hlavy, ale ona je to pořád velmi půvabná ženská. Velmi zajímavý dokument a vůbec bych se nebránil dalším jako třeba Kevin Feige, Harvey Weinstein (fuckovat ty obviněný kurviček na začátku kariéry co mají na 20 let ztrátu paměti ), atd. ()

DavidS.

Nečekejte zákulisní Hollywood, nečekejte ponor do producentského řemesla...His Way je o charismatu a toho má Jerry na rozdávání..."Když někdo řekne ne, on slyší možná a donutí vás říci ano"... ()