13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa hippyman k tomuto seriálu (18)

13. komnata Jaroslavy Obermaierové (2007) (S03E01)

je to těžké... herečka je to dobrá, i když z "moderního" antikomunistického pohledu to na ni hází stín... a když chtěl člověk dělat pěkně v klidu, co ho baví, asi to šlo těžko jinak... v Zemanovi hrálo tehdy plno herců, kterým se to dodnes vyčítá, ale myslím, že kdo tu dobu nezažil, nemůže takové jednání odsuzovat... těžko říct, jestli byla nějaká alternativa, asi i ano, nechci tu filosofovat... co se týče dokumentu, kryštof hádek není špatný a zpracování rovněž... koukatelných 60% ()

13. komnata Ivany Christové (2007) (S03E02)

mno, tohle mi tedy nepřipadalo jako velké životní tabu či obrovská tragedie - nic takového bych jí proboha nepřál, ale jen myslím, že v hledání celebrit pro tento pořad už nerozhoduje tolik jejich příběh, jako spíš zda kývnou na pozvání... nicméně, na Ivanu se kouká hezky, takže to nebylo nepříjemných 26 minut... ;) ...60%... k vidění zde: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1186000189-13-komnata/207562210800039-14.09.2007-21:35-ivana-christova.html?from=20 ()

13. komnata Věry Martinové (2007) (S03E04)

kdyby neprojezdili půlku dokumentu autem, hledajíc místo nehody, a v druhé půlce paní Martinová neříkala ty nazpaměť naučené fráze tak okatě, šel bych s hodnocením tohoto dílu mé oblíbené série možná výš... :) navíc mi svým současným moderním image připomíná mou nenáviděnou nejmenovanou profesorku angličtiny z gymplu, takže nebrat! :) ...40%... k vidění zde ()

13. komnata Idy Kelarové (2007) (S03E07)

životním příběhem Idy Kelarové provází Jan Lacina... tento díl mi po technické stránce přišel slabší než ostatní, konec mikrofonu prostě do záběru nepatří a pana Laciny jsme v něm nezřídka viděli půlku či bez ruky... to bych pochopil třeba u živého vysílání, ale ne u dokumentu... obsahově mě komnata rovněž příliš neoslovila, vychází mi to na 40%... k vidění zde: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1186000189-13-komnata/207562210800027-26.10.2007-21:30-ida-kelarova.html ()

13. komnata Jana Saudka (2007) (S03E10)

"postavičku" Jana Saudka tu komentovat nebudu - to, zda je to klaun, umělec, pozér, nebo vtipálek... ale dokument Ireny Obermannové na něj nahlíží trochu jinak, jako na nedoceněnou oběť... a myslím si, že se jí poměrně zdařil. 80% ... k vidění zde ()

13. komnata Věry Špinarové (2007) (S03E15)

životní historií věry provází šárka kubelková, dozvídáme se o vzestupu zpěvačky, jejím působení v několika kapelách, manželsví, obvinění z alkoholismu a dosud nevyřešené smrti jejího bratra... trochu mi vadilo, jak se paní špinarová místy nedovedla vyjádřit a překvapuje mě, že to tvůrci v dokumentu nechali... (emm, hmm, hmmpf, hmm...) - takže 70%.... k vidění zde: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1186000189-13-komnata/207562210800037-21.12.2007-21:10-vera-spinarova.html ()

13. komnata Jiřiny Šiklové (2008) (S03E22)

nejvíc mi na této komnatě bohužel vadil člověk, o kterém byla, což se nedá jen tak přejít... vstoupila do strany, aby pak o sobě teď mohla hrdě tvrdit, jak je pyšná na to, že byla vyhozena...?! atd, atd, snůška té hromady politických keců mě odradila od dokoukání dokumentu, takže nehodnotím... ale každému, kdo politiku nemusí, doporučuju najít jiný program na 26 minut... ()

13. komnata Jany Kratochvílové (2008) (S03E26)

kdyby si čarokrásná před natáčením nešlehla, možná by byl ten dokument hned koukatelnější... :-) jak zaznělo, Jana je svá, a to nejen v muzice ...60%... k vidění zde: 13. komnata JK ()

13. komnata Igora Bareše (2008) (S03E27)

dovolím si nesouhlasit s Kulmonem, mně přišla jako jedna z těch povedenějších... možná proto, že s alkáčem jsme taky kamarádi? :-) ehm... ne, spíš se mi líbilo, že Igor mluví promyšleně, chytře, zajímavě... za mě 80%... k vidění zde: 13. komnata IB ()

13. komnata Pavla Nového (2008) (S04E02)

první Komnata, která mě opravdu dojala... (nejen) všem příznivcům Pavla Nového doporučuji. 90% ()